Display: All
Trzebież. Tajga obecna
84 Views
84
Marlena72
Minęły dwie godz. Tajga wciąż obecna w gnieździe 😊
Maluchy same, rozłożone  na słońcu, widać jak ładnie podrosły.
78 Views
78
Samiczka karmi w Dolinie
119 Views
119
co się stało Tajdze?
124 Views
124
Marlena72
Tajga leżakuje sobie 😊
co się miało stać ?
Tak mi szkoda tej Tajgi
110 Views
110
co stało się Tajdze?
Nie ma jajek :( Coś jej nie wychodzi :( Kolejny sezon kiedy wygląda jakby miała mieć i nic z tego nie wynika :(
Chyba wszystkim...😟
Karmienie w Dolinie. Karmi mama.
101 Views
101
w Dolinie karmienie
98 Views
98
Borek dostarczył śniadanie
107 Views
107
Wieslawa42
Borek śniadanie nr 2 , podaje
Wieslawa42
zmiana , teraz samiczka podaje , maluszki pewnie po kokardke dostaną.
tarodo
miód na moje serce
Tajga na obręczy
79 Views
79
Widziałam kilka razy, jak Borek podlatywał z tym co upolował i potem z tym odlatywał, chwilkę się przekomarzając z samiczką, co to może znaczyć, to jakiś zwyczaj?
88 Views
88
tarodo
może panikuje ale martwię się o te maluchy są trzy dni starsze od tych z Siekierek a wyglądają na takie same a nawet słabsze myślę że one trochę za mało jedzą
Wieslawa42
może "mówił"  - lecę do spiżarni
W Dolinie karmienie
86 Views
86
Borek stoi nad plackującymi małymi i bacznie się rozgląda.
91 Views
91
Dolina -karmienie 3, czwarty leży
88 Views
88
Wieslawa42
obdzielone wszystkie
IzaEs
już wstał i też dziubek otwiera
Karmienie w Dolinie, samica dopycha po korek.
93 Views
93
taka wiadomość na fb od nadleśnictwa Barlinek https://zapodaj.net/images/641faaadd930d.jpg
91 Views
91
Iwona65
Od dwóch dni ta wiadomość jest na forum 😏
More