Display: All
Astra przyleciała z prowiantem - karmienie a Skierek czeka na kracie
109 Views
109
elas59
Astra dosyć długo karmiła do syta potem odleciała ale za chwilę była już z maluchami  w budce
elas59
Skierek odleciał z kraty
małe Astry bez opieki
98 Views
98
jest Astra z ułówka
Kanela
I teraz Astra z jedzeniem
Kanela
Jest w końcu Skierek
Kanela
Coś się oni z Astrą nie mogą dzisiaj zgrać
Siekierki - Skierek z maluchami
82 Views
82
elas59
Właśnie budkę  opuścił i maluchy  same
Kawęczyn w opisie Czarnooką zmieniono na Falkę 
 ale dlaczego zostawiono zapisane jajka Czarnookiej Skoro zostały już dawno zabrane .
87 Views
87
15.30. siedzący sokół udał się do wyjścia a za chwilę chyba drugi 🤔osobnik go podmienił.
86 Views
86
PKiN .15.20. on czy ona a najważniejsze że sokół ogrzewa jajka.
77 Views
77
Apasz zajrzał do budki, obecnie jest na kracie
90 Views
90
jajko w Kawęczynie
101 Views
101
tarodo
elik
ot, taki zbieg okoliczności, obecna partnerka Apasza zniosła jajko a u pana Przydacza wykluło się pisklę, potomek Apasza i Czarnookiej
Taka refleksja mnie naszła, dzięki zabraniu jajek dwa życia uratowane i nowe powstaje. Śledziłam trochę sytuację Amelii we Włoszech (gniazdo w Rzymie) i tam mam wrażenie, że zawalili sprawę, jajka zostawili podczas interwencji i Amelia się męczyła z wysiadywaniem ich i dopiero niedawno odpuściła, lęg stracony :(
Nie wiem czy to coś wpłynęłoby, bo laik jestem, ale może by zniosła nowe jajka z nowym samcem Tormento jakby zabrali te stare?
Kawęczyn - Falka leży w gnieździe czyżby na jajku ? 🤔
87 Views
87
..to jedna zniosła,  teraz na Zoe czekamy 😀
Daszka
Oj, czekamy, czekamy. Brawo, Falko!
Przyszedł Skierek do budki na zmianę, ale nie został wpuszczony. Teraz siedzi na daszku.
81 Views
81
Kanela
Skierek zszedł z daszku i druga próba zmiany z Astrą, ale ona dzisiaj nieustępliwa :) Patrzą się na siebie w milczeniu i żadne ustąpić nie chce
Kanela
77 Views
77
a jeszcze kolejny cudaczek od Czarnookiej będzie 😃, a gdzie trafią to napisali, że dadzą znać
Skierek przyszedł z jedzeniem, wszedł do budki, ale Astra odkopała jakiegoś suchara i nim się zajęła, nie przejęła ulowki i Skierek odleciał. Sam nie podjął próby karmienia.
74 Views
74
Kawęczyn, atak zimy. Samiczka pożywia się w przedsionku
67 Views
67
Czy to dr Jekyll & mr Hyde  z maluchami w gnieździe?
86 Views
86
Czy ktoś zauważył jakieś oznaki klucia w Konstancinie? Dziś 34 dzień od czwartego jajka...
75 Views
75
buber
Podgląd tak się zacina, że zobaczyć jajka same jest trudno.
More