Display: All
Czy potwierdzone info, że na Żeraniu mamy trzy puszki okruszki? Bo coś nie moge się załapać na prezentacje
74 Views
74
Oliwia
Dziękuję przepięknie
tak, mam zdjęcie, wrzucę na forum
Na Kawęczynie jajeczka samotne
77 Views
77
karmienie PKIN
68 Views
68
Wacik na PKIN - kiedy?
64 Views
64
..dzis nad ranem  o godz.. 3.02 🤗
Skierek dostarczył duże śniadanie, Astra karmi. Wszyscy pewnie będą najedzeni :)
92 Views
92
03:02 PKiN cam 4, you can see the first chick😍
103 Views
103
23:06, Kiepskawo widać, ale Nela na Żeraniu wyciągnęła skorupkę i zajada. Pewnie trzeci przybył.
104 Views
104
Ma ktoś zdjęcie, lub film ze zniesienia drugiego jajka Falki , to bardzo prosze wstawcie na forum.
Mam prośbę  wstawiajcie do tematów na forum ,to jest najważniejsze.
109 Views
109
Falka na jajkach a Apasz na podeście czuwa.
109 Views
109
106 Views
106
W Kawęczynie drugie jajo
104 Views
104
U Neli jest dugi maluch :)

Edit. Widzę, że na forum FF Dorcia informowała już, że mały się kluje, ale akurat przełączyłam na Żerań, gdy Nela wstała i zaprezentowała drugie dziecko, wiec trudno się powstrzymać :)  https://zapodaj.net/plik-ykecqQpWfM
102 Views
102
Dorcia
Dzięki muriel, wstawiłam zdjęcie 😍
Oliwia
To teraz ciekawe czy Ciepłosław zda egzamin
...ciekawa sprawa, też o tym myślałam, to dwuletni samczyk dopiero..
Iwona65
No, i trzeba być opiekunem dla dzieci i rodzeństwa jednocześnie
To tego gagatka słyszałam w duecie z pierwszym 🥰
muriel
Ja wczoraj miałam obawy czy będą pisklęta na Żeraniu,a dziś tak pięknie idzie  :)
To Apasz jajka pilnuje ?😀
88 Views
88
Efa
Efa
Hrabia na jajkach
89 Views
89
Skierek dzieci pilnuje. Już się niestety pod nim nie mieszczą 🙃
94 Views
94
More