Display: All
Witam. Kiedy Falka zniosła drugie jajko? Nie było mnie dwa dni, na forum brak info a na boksiku nie mogę się dokopać. Będę wdzięczna za date i godzinę.
101 Views
101
Kos
Kos
niza w Kruszwicy wkradł się błąd w dacie klucia , możesz poprawić 🤔
niza
Hmm, trzecie klucie nie 20.04 tylko 19.04?
Kos
Kos
Dokładnie 😊
niza
Poprawiam 😉 Właśnie tak się ciągle zastanawiam dlaczego nikt mnie w niczym nie poprawia, niby sprawdzam po trzy razy ale jak widać i tak gdzies się mogę machnąć.
Daszka
Informacja autorstwa FF Eg61 o drugim na boksiku pojawiła się wczoraj  28.04. o godz. 19.18 . Czyli wtedy na pewno już było.
ja byłam w tym czasie na podglądzie -Falka znosiła jajo- fakt za późno pomyślałam aby zrobić skrina
niza
Czyli ta godzina 19:18 to pewna godzina?
niza
Faktycznie, znalazłam, załadowało mi się. Dzięki Daszka.
Apasz siedzi na jajach? 15:03
103 Views
103
elik
nadal na dyżurze
Skierek dostarczył na podest znowu duży posiłek, Astra przejęła i będzie karmienie :)
93 Views
93
Hrabia dostarczył mięsnego okruszka, mały nadstawia dzioba, samica jest za daleko, wreszcie podchodzi i ....z żadnej kamery nic nie widać
96 Views
96
elik
Hrabia leci z łupem dla pierworodnego  🤣
https://zapodaj.net/plik-vPeaKrFWU8
elik
dobrze, że maluch może obyć się bez posiłku, bo raczej nic nie dostał
Hrabia skłonił samicę do zejścia z jajek ale nie zainteresował się maluchem, samica zawróciła do dołka
84 Views
84
elik
i wyszła, Hrabia nie wiedział co ma zrobić, w końcu zajarzył i usadowił się na lęgu
Kawęczyn dwa jaja Falki i Apasza same
74 Views
74
Żerań , karmienie trzech okruszków 😊
72 Views
72
https://youtu.be/MGWY4yvCKLY?is=I2tndrcqwIm4gUaF
Skierek najpierw wyleciał z gniazda, wrócił po kilku minutach, podejmował dosyć zabawne próby nakrycia potomstwa i zaczął "karmić" na pusto (na filmiku)
76 Views
76
Kanela
Szkoda bardzo, że tylko na pusto próbuje, bo myślę, że poszłoby mu nieźle, patrząc na to jak delikatnie i precyzyjnie im przystawia dziób 🙃
Oliwia
Można umierać, widziałam już wszystko
Skierek stara się jak może ogarnąć swoją ekipę :) 
https://zapodaj.net/plik-ipvAbbYqlw
68 Views
68
..niemłody już jest , nie chciał się zapisać na kartach sokolej historii jako bezużyteczny,  więc zawrócił Wisłę kijem 😉...I mamy to , co na załączonym wyżej obrazku 🥰
Kanela
Ja to mam cichą nadzieję, że maluchy po nim odziedziczą urodę (nie ujmując niczego Astrze oczywiście), bo jest tak piękny, że warto byłoby mieć takich więcej 😄
Żerań, karmienie
77 Views
77
PKiN 9.37. maluszek wierci pięta i dało się widzieć 3 jajka.
9.30. jeden w progu drugi przy widocznych 2 jajkach i jeden maluszek, 4 nie widziałem bo zasłania🤞
72 Views
72
Efa
Efa
Hrabia przyleciał z jedzeniem, ale samica nie chciała, więc odleciał.
76 Views
76
Czy potwierdzone info, że na Żeraniu mamy trzy puszki okruszki? Bo coś nie moge się załapać na prezentacje
74 Views
74
Oliwia
Dziękuję przepięknie
tak, mam zdjęcie, wrzucę na forum
Na Kawęczynie jajeczka samotne
77 Views
77
karmienie PKIN
68 Views
68
More