Display: All
maluchy same na Żeraniu
69 Views
69
po 10 min okryte
no i pięknie 😡, przyleciał jaśnie pan i zajumał łup, z ledwością wytargał go na podest, zebrał się w sobie i wystartował... wpadli razem do rynny i nie wiem co dalej, bo kamera tam nie sięga
69 Views
69
elik
sprawdziłam zapis, wykaraskał się z rynny i wyleciał dołem, między szczebelkami barierki, nie wiem czy jakiś przechodzień nie oberwał w głowę (...) 🤔
Iwona65
A to jest możliwe. W Słupsku za czasów urzędowania Tercji spadł w parku ok. 1.5 km od komina, z nieba (...) z ukręconą głową. Wtajemniczeni mieli co do niej podejrzenia
elik
🤣
Pałac jest pip na drugim jajku. Samica już pomaga mu, trzepocze jajkami I kręci się.
67 Views
67
PKiN, o 12,20, kiedy to Hrabia zajmował się potomkiem, przyleciała samica z ogromnym, odpowiednio przygotowanym łupem ( może to ta ułowka, o której rano pisała Yvone).
Samica przytargała łup do dołka a następnie przeciągnęła go do wyjścia, karmienia nie było

https://zapodaj.net/plik-Cu3ZsVohZq
66 Views
66
A na Kawęczynie zdecydowanie spadł poziom trudności, jeśli chodzi o odróżnianie samicy od samca. Jedyny pozytyw jaki widzę. Aktualizowałam Tablice sokołowe w Termice i aż się łezka w oku zakręciła jak po tylu latach musiałam Czarnooką podmienić :(
70 Views
70
Na Żeraniu było karmienie, świeżą malizną, którą tatuś musiał dostarczyć poza kamerami, bo Neli 5 minut nie było
62 Views
62
A co słychaciać w Konstancinie?
83 Views
83
Gawi
Lili
Jedynak (czka) rośnie...rodzeństwa brak😒
Iwona65
👍
Siekierki - śniadanie podano
75 Views
75
elas59
Toaletę piór zrobiła i z wypluwką się męczyła
nadal jedno pisklę na PKiN
101 Views
101
myślę, że dziś kolejny :D, a i widzę samica nie podążyła za Zazamkowym trendy trojaczków
elik
będzie śniadanie, samica ma suchara, stoi za daleko
był Hrabia, samica odmówiła zmiany
89 Views
89
127 Views
127
pałac, karmienie
120 Views
120
potwornicka
Trochę jeszcze nie ma wprawy, staje za daleko. Słychać już kolejne a nawet mam wrażenie że dwa głosy
Skierek z dostawą czeka na kracie.
Astrą przejęła i przygotowuje. Coś się Skierkowi ostatnio nie chce piórkować 😉 Ale za to rozmiary zdobyczy dostosował do zapotrzebowania, dzisiaj trzy razy przyniósł dużego ptaka.
117 Views
117
U Konstancji, ciągle jeden wacik ? 🤔🥺
104 Views
104
Lili
🤔😏
Witam. Kiedy Falka zniosła drugie jajko? Nie było mnie dwa dni, na forum brak info a na boksiku nie mogę się dokopać. Będę wdzięczna za date i godzinę.
101 Views
101
Kos
Kos
niza w Kruszwicy wkradł się błąd w dacie klucia , możesz poprawić 🤔
niza
Hmm, trzecie klucie nie 20.04 tylko 19.04?
Kos
Kos
Dokładnie 😊
niza
Poprawiam 😉 Właśnie tak się ciągle zastanawiam dlaczego nikt mnie w niczym nie poprawia, niby sprawdzam po trzy razy ale jak widać i tak gdzies się mogę machnąć.
Daszka
Informacja autorstwa FF Eg61 o drugim na boksiku pojawiła się wczoraj  28.04. o godz. 19.18 . Czyli wtedy na pewno już było.
ja byłam w tym czasie na podglądzie -Falka znosiła jajo- fakt za późno pomyślałam aby zrobić skrina
niza
Czyli ta godzina 19:18 to pewna godzina?
niza
Faktycznie, znalazłam, załadowało mi się. Dzięki Daszka.
More