Display: All
Karmienie. Obejrzałam jednak 🙈 Wszystkie pojadły, nawet najmniejszy się całkiem najadł
31 Views
31
Inspe
Iwonka!!! Oglądnij mój film. Będziesz happier.
Iwona65
😂
Werwa z drugim śniadaniem, może tym razem mały coś dostanie.
39 Views
39
Właśnie jest karmienie i powiem, że Werwa to super mamuśka, nie pozwala tym większym zjeść wszystkiego i karmi najmniejszego, wyrywając z dzioba pozostałym.
Inspe
Najmniejszy dostał najwięcej. Jadł, jadł, jadł i Werwa specjalnie go karmiła. Gdyby nie to, że drozd sie skończył, to jeszcze by jadł. On ma 6 dni dzisiaj. GRAFIKA NADAL NIE UZUPEŁNIONA?
Iwona65
Naprawdę się najadł? Oglądałam dwa karmienia z pierwszych jego dni i przestałam tam zaglądać, żeby doczekać takiego info
Inspe
Dostał tyle, że już nie mógł więcej.
Ja podobnie. Przestałam tam oglądać karmienia. Mały mocno odstaje od reszty a przecież jest między każdym po dzień różnicy. 3 starsze są podobnej wielkości, on maleńki. Jedynie z opisów filmów ewa lis2 wiem co nieco o karmieniach
Karmienie, najmłodszy jakoś próbuje się dopchać, ale jeszcze ma za mało argumentów...
41 Views
41
53 Views
53
Pustułko spadaj stąd, bo zostaniesz obiadem dla wacików
33 Views
33
45 Views
45
muriel
Dziękuję bardzo, trudno tu zobaczyć karmienie, ani zapisu, ani  cofajki.  A tu takie piękne, podwójne napychanie dziobków. 😀
Jaki piękny głos z gniazda w Płocku. Żadnych sprzężeń, trzasków i innych naddźwiękowych decybeli. Dziękujemy za poprawę odbioru ORLENOWI.🍀🪷🍀
73 Views
73
Inspe
Na grafice nie odnotowano klucia 4 🐣🐥🐥🐥
G1 - pustułka na progu 🫣
60 Views
60
niech lepiej zmyka, bo może źle skończyć ...
śniadanie u Werwy
58 Views
58
Czy najmniejszy coś dostał? Bo słabo go karmią 😅 wczoraj chyba tylko na jedno karmienie się załapał
elik
nie oglądam karmień maluchów, jak trochę podrosną i zaczynają walczyć o kęsy to już coś innego, wtedy można popatrzeć
65 Views
65
Dzień dobry FF. Wczesne śniadanie w Płocku. https://zapodaj.net/plik-kgeARFe6eh
46 Views
46
42 Views
42
Elik Może wrzucisz do swojego ostatniego postu 
https://youtu.be/j8ZZpXJwH78?is=Cywj9kMV16gcau4q
59 Views
59
elik
dodałam 👍
pustułki na g1 były, teraz samica tylko
46 Views
46
Obawiam sie, ze w tym roku też krew sie poleje
64 Views
64
More