Display: All
samica się posila z dala od piskląt, PKiN
103 Views
103
Skierek dotrzymuje małym towarzystwa
112 Views
112
elik
już się ulotnił, dzieciaki najedzone https://zapodaj.net/plik-w2XPEBuiZj
Żerań, posiłek, karmi samiczka
96 Views
96
małe same na Żeraniu już 15-20 minut, czy to norma tam teraz?
100 Views
100
okej rodzic wrócił, chyba Nela
był widziany Ciepłosław dzisiaj albo wczoraj?
101 Views
101
Oliwia
Widziany nie, prawdopodobnie doniósł wczoraj jedna malizne i prawdopodobnie go dzisiaj słyszałam rano
dzięki, bo już zaczynałam się martwić...za dużo nieszczęść Nelę spotyka z tymi chłopami
Prawie do 13 podglądałam i go nie widziałam
jur
jur
Takiego rajdu dołka na PKiN-e to jeszcze nie było w całej historii  😀
95 Views
95
Efa
Efa
😆.
Kawęczyn nadal 2 jajka.
90 Views
90
PKiN karmienie
113 Views
113
Terka
Siedem kamer i nie można dobrze zobaczyć. 🤣
Iwona65
Ty się nie śmiej, bo zaraz na transmisję będziemy musieli się zrzucać
Czyli zwolniło się miejsce bezużytecznego samca po Skierku i Ciepłosław płynnie wskoczył?
106 Views
106
Lili
😗
żeby tylko nie okazało się, że on na 2 gniazda lata jak ojciec i dziadek
Daszka
A Ciepłosław to ma szansę Skierka przebić w bezużyteczności😁. Bo psuje geny młodych z własną mamusią i nie jest taki piękny na dodatek😜.
Terka
O czym piszecie ? Nie rozumiem. psuje geny...bezużyteczny
Daszka
Równowaga w przyrodzie musi być zachowana😆.
Skierek przyniósł jedzenie do budki, Astra od razu przejęła :)
99 Views
99
Nele męczy słońce, siedzi z otwartym dziobem, ale maluchom cień zapewnia
97 Views
97
Apasz na jajach
98 Views
98
Oliwia
Ciekawe czy jajo numer 3 się pojawi
śniadanie u Astry
96 Views
96
Na Żeraniu słychać drugiego dorosłego drącego paszczę pod budką
93 Views
93
zmiana, Hrabia przy dzieciach
95 Views
95
elik
już sobie poszedł
elik
wróciła samica, będzie karmić
More