Display: All
O której obrączkowanie na Siekierkach?
113 Views
113
ok 12.00
Konstancja ma trojaczki
185 Views
185
tarodo
Ciekawe czy przy obrączkowaniu będzie wiadomo które są Czarnookiej
kolorowadama3
Z tego co widać są oznaczone kolorem
A czy ona już wie o tym?
powsinoga
Ale super! Dziękujemy bardzo🥰
Antonówka
Dostała pisklaki Czarnookiej??
Tak
brakuje mi jednego małego na Żeraniu 👀
164 Views
164
nadal nie widzę trzeciego, a teraz karmienie
IzaEs
hmm a nie leży pod nimi ?
tiga8
Leży pod nimi
Astra szykuje posiłek w budce, dobrze, że małe zjedzą przed obrączkowaniem
143 Views
143
U Astry karmienie
121 Views
121
Nela wytargała z kąta wielgachny łup
154 Views
154
elik
zaczęła karmić
jur
jur
Śniadanie na PKiN-e
135 Views
135
elik
w menu sójka
jur
jur
I po śniadaniu
Żerań, karmienie
116 Views
116
U Astry śniadanie, jeden je, reszta schowała się przed mamą w kącie
107 Views
107
jur
jur
na PKiN kolacja
123 Views
123
jur
jur
Proszę o przestawienie kam 4 na PKIN , dołek przesunął się i prawie wyszedł z kadru
102 Views
102
Astra karmi, przyniosła duuuuzo jedzenia :)
97 Views
97
Skierek z dostawa, Astra karmi
110 Views
110
Kanela
O 15.19 też przyniósł coś drobnego
Nela na barierce
114 Views
114
Czy Ciepłosław się pojawia?
ja dziś go nie zauważyłam
Tak, ale bez jedzonka, karmi młode sucharami
Na Żeraniu bardzo długo już placuszki same...
114 Views
114
More