Display: All
Czy jest już znana data obrączkowania w Dolinie?
101 Views
101
monikam54
Na FB jest post że w sobotę
tak, w sobotę ;)
Dolina śniadanko
94 Views
94
pisklęta z Doliny dokumentnie przemoczone
101 Views
101
Martwię się o Tajgę
108 Views
108
Bardzo niepokojące zachowanie w tym sezonie, może spowodowane zmiana partnera ? Eh te urojone jaja
samiczka w Baryczy mokra dosyć, wygląda na to, że deszcz popadał, co cieszy bardzo
100 Views
100
martwię się o Tajge co zaglądam na kamerkę to ona leży w gnieździe zastanawiam się czy ona coś dziś jadła, jeden moment w którym zauważyłam opuszczenie przez nią gniazda trwał zaledwie 2 minuty
90 Views
90
Myślałam, że to chodzi o to niby wysiadywanie... Myślicie, że coś jej dolega?
tarodo
może faktycznie wysiaduje urojone jajko
Ależ te maluchy w Dolinie są żarłoczne:)
93 Views
93
Noom, biedna mamuśka 😂
Czy Tajga od rana ruszyła się z gniazda? Bo teraz też siedzi cała mokra.
79 Views
79
tarodo
o 16:15 przyleciał samiec Tajga wstała i odleciała za moment samiec również odleciał, a o 16:17 wróciła Tajga i znowu leży
tarodo
wydaje mi się że tylko zmienia pozycje
elik
kilka razy zaglądałam, tkwiła na posterunku, mokra od poranka
Daszka
😔 Nie za dobrze to wygląda.
W Dolinie obiad jedzą.
75 Views
75
Biedna Tajga leży w gnieździe i moknie na deszczu 😢
90 Views
90
Fryckowa2008
🥺
Marlena72
14:10 ...wciąż obecna
Karmienie w Dolinie
102 Views
102
IzaEs
piękne białe puchate placuszki leżą i odpoczywają 🥰
Trzebież czy są jakieś problemy z kamerą
99 Views
99
Yvone
z jedną - owszem, tez mam paski :(
cześć, wiadomo coś o młodych w Barlinku? Kiedy nie wchodzę, zawsze  nie ma podglądu na gniazdo
118 Views
118
muriel
Było info, że kamera wymaga naprawy, a na razie nie można ptakom przeszkadzać, więc podglądu stale nie ma. Może podczas obrączkowania uda się przywrócić  podgląd?
Dzień dobry, w Dolinie karmienie :) Edit: jedzonko było skromną porcją, wola puste u maluchów, może będzie dokładka.
115 Views
115
Dolina . Dzień dobry , śniadanie 😊
115 Views
115
More