Display: All
Gdynek znalazł w budce jakąś resztkę i karmi. Afrodyta była na barierce, ale już poleciała.
41 Views
41
Śniadanie trwa i trwa. Maluchy wypchane nad miarę ale jeszcze i jeszcze i to bez zachęcania przez Afrodytę. Wreszcie jeden zrobił zwrot w tył ale jeszcze zerka. 😉
49 Views
49
evanelina
Dwóch już nie może, ale największy jeszcze chętny 🙂
Zoe melduje się na nockę. Gdzie jej punktualność?🙂
56 Views
56
35 minut karmienia, trzy wielkie buły i Afrodyta wyniosła mizerne resztki z (...). Co prawda  trochę małym pomogła.
55 Views
55
Afrodyta szykuje na daszku kolację. No chyba, że sama zje wszystko😁
😆
54 Views
54
EC3 maluchy śpią, Afrodyta patroluje teren z barierki.
41 Views
41
Afrodyta karmi 🥰
57 Views
57
Gdynek odlatywał z daszku a Afrodyta wchodziła do budki i karmi ale na wielkie śniadanie to nie wygląda.
63 Views
63
na EC4 trzy jajka. Czech zmienił Zoe i z czterema jajkami to by sobie nie poradził. Trzy jakoś ogarnął 😀
63 Views
63
Daszka
Ogarnąłby, ogarnął. Jak się okazuje, on wszystko świetnie ogarnia, tyle że totalnie na styk😅. Ale pewnie już 3 jajka zostaną. Teraz trzeba liczyć na to, że nasz ogier nie wystrzelał się przedwcześnie i będą z tego dzieci😊.
😆
Kolacja na EC3
57 Views
57
evanelina
Jedno wygląda jakby piłkę zjadło...😅
EC3, Gdynek karmi.
47 Views
47
Na EC4 para obecna. Jedno na jakach drzemie a drugie  na poręczy nad budką.
55 Views
55
Afrodyta karmi swoją trójeczkę.
51 Views
51
Citro
... a co z czwartym do karmienia? Ktoś go widział ostatnio?
elas59
Czwarte ukryło się w jajku .
evanelina
Nie, ja go nie widziałam parę dni.
Afrodyta drzemie nad dziećmi.
https://zapodaj.net/plik-35aXol9vYg
42 Views
42
EC 4 jajka same (3)
59 Views
59
Terka
Jest Zoe
More