martwię się o Tajge co zaglądam na kamerkę to ona leży w gnieździe zastanawiam się czy ona coś dziś jadła, jeden moment w którym zauważyłam opuszczenie przez nią gniazda trwał zaledwie 2 minuty
Było info, że kamera wymaga naprawy, a na razie nie można ptakom przeszkadzać, więc podglądu stale nie ma. Może podczas obrączkowania uda się przywrócić podgląd?
https://youtu.be/qqqeCb2T16A?is=IhSQajL0RQ2fcOkY