Display: All
Odświeżenie strony w Lublinie i wszystko chodzi
124 Views
124
Czajnik coś się odkuwa
132 Views
132
Czy tylko mi nie działa podgląd od wczoraj?
164 Views
164
Fryckowa2008
Mnie działa po odświeżeniu strony
daro40-40@o2.pl
Mi też nie działa podgląd z Lublina
Wanda ok 11.45 gniazdowego czasu odkryła, że w kamerce można się przeglądać. I tak stoi i podziwia się - jak to jest piękna😉
😆
154 Views
154
Drugie śniadanie na Wrotkowie.
124 Views
124
😢
146 Views
146
Paweł Pe
😥
Fryckowa2008
😢
Lili
Dobrze, że dzisiaj chyba (?)  w całej Polsce spał deszcz, bo opadów nie było bardzo długo... 😪
A skądże, południowy wschód deszczu nie widział od dawna :/
Południowy zachód to samo 🙁
ewelin2212
😥
Bożka
😢
Donia
😪
19:24 Czajnik z dostawą, Wanda przejmuje i karmi.
158 Views
158
Wieslawa42
i ponownie Czajnik dostarczył ptaszynę
18:46 Czajnik z małym ptaszkiem, wszedł do budki, małe piszczą, a on pod kamerką się schował... i mamy Wandzię. Rzut oka do budki szybka ocena działań Czajnika,  który szybko zmyka gdy Wandzia wkracza do środka.
129 Views
129
W Lublinie przydałby sie jakiś podmuch, może te pióra by wywiało .😂
100 Views
100
W Lublinie zawsze piór dostatek. Jak była Wrotka to przy obrączkowaniu  zabierali co najmniej jedną reklamówke
Fryckowa2008
Przydałoby się takie "tornado" jak na PKiN
Jest obiad, uff ...
110 Views
110
Młode same , schowane przed słońcem 😊
141 Views
141
Wanda karmi 6:30. Dzień dobry przy śniadaniu 😁
153 Views
153
19:48 Wanda przytargała kolację. Głodomory wcinają aż miło.😃
125 Views
125
Kurcze młode juz długo same
156 Views
156
biedna Wanda - dzieci po kątach a ona ma dylemat które ma ogarnąć pod siebie😁😃
163 Views
163
More