Display: All
Dolina - karmienie
95 Views
95
Tajga w gnieździe
99 Views
99
Tajga śpi w gnieździe
Chyba lepiej jej z Forestem było jak tak patrzę na nią
110 Views
110
127oskarALFA
Forest - sokolim "przystojniakiem" był - warto o nim pamiętać ....
i takim sułtanem był jeszcze, tyle babek do niego się zlatywało... nie dziwię im się, ładny chłop
"Dolina" to byłoby piękne imię dla bosej ...
113 Views
113
kolejne same dziewczyny? Jakiś pomór na chłopaków?
130 Views
130
W Dolinie kolejna uczta.
129 Views
129
widzę, że w Dolinie cztery dziewczyny
137 Views
137
Amika
Iwona65
Ufff. Bo już miałałam wysyłać propozycje typu grzywacz, zięba, gołąb...
w sumie... jest w wykazie imion takie imię jak Nornik, taki śmieszny pospolity gryzoń 🤣
Iwona65
To było imię nadane samcowi pustułki w Skawinie. Głównie w nornikach celował.
oo to nie wiedziałam, że nawet pustułki w wykazie są, myślałam że tylko raróg Raszka to był wyjątek
Ale śmiesznie brzmi "Nornik zjadł nornika" 😅
Iwona65
No i tak się czasami zdarzało właśnie 😀
Ciekawe które imię dostanie nasz mały leniwiec co nas stresuje, że się nie rusza 😁
A jaką obrączkę dostała? 😀
Jeszcze nie dałam rady zobaczyć 😄
potwornicka
Wichura! 😂
😆
😂
Wrócili oboje z wałówką. https://zapodaj.net/plik-iR8B5COgUu
143 Views
143
Amika
66 minut wyżerki. Obiad był 3-daniowy, bo Borek dokładkę przyniósł
Amika
Amika
Strzał na powitanie tatusia https://zapodaj.net/images/6ca9375ac2dbe.jpg
😮
Daszka
Wiedzą, że stres najlepiej zajeść😉.
oboje rodzice przylecieli z lupem:))
117 Views
117
Mam nadzieję, że rodzice nie porzucą maluchów, bo bidulki same skulone w gnieździe
112 Views
112
Maluchy w Dolinie zestresowane bidulki:))
110 Views
110
Ale młodzież patrzy czy aby na pewno ten potwór odszedł 🤣
106 Views
106
stoją w bezruchu jak marabut jakiś
Jeden to się nawet modli do allacha chyba 🤣
powsinoga
😂
😆
Obrączkowanie trwa w Dolinie
110 Views
110
elik
młode wracają do gniazda
Dzień dobry FF. Słychać głosy w Dolinie.
114 Views
114
To gniazdo Tajgi powinno byc zrównane z ziemią 😓
122 Views
122
jur
jur
Nie bez przyczyny wybrałaś sobie taki nick.
Ja bym je jedynie przerobiła, może jakieś zadaszenie… Widać, że Tajga mocno chce zostać mamą
Dlatego gdyby go nie było wybrałaby się w poszukiwanie nowego lokum, tu nie ma szans
tarodo
też tak myślę gdyby tu nie było gniazda to może w innym miejscu znalazłaby  lepsze miejsce
Wieslawa42
Dlaczego? kazdy obserwujący bardzo przeżywa to co u Tajgi się dzieje. Ale żeby aż tak, żeby zrównać z ziemią, jeszcze będzie pięknie w tym gnieździe, popatrz co było we Wrotkowie, same dramaty,w ostatnim roku . Dziś własnie mija rok, od mojej "traumy" tego gniazda,  a dziś cztery kuleczki. Jestem optymista i tutaj zawita " szczęście". Sokole szczęście.
Ale w Trzebieży są puszczyki,tam lęgu nie będzie póki one są .
potwornicka
Dlaczego? Co to za teorie?Tam puszczyki były zawsze, a lęgów udanych było dużo
No tak, w 2023 dwa młode zostały strącone przez puszczyka, to był chyba ostatni bardzo nieszczęśliwy lęg w tym gnieździe
Violetta
Dlaczego?
More