Display: All
Pada deszcz ale Afrodycie udało się coś upolować i szykuje śniadanie na daszku.
49 Views
49
Kolejne jedzonko
52 Views
52
evanelina
Miałam pisać, że przy matce grzecznie jedzą... Ale oberwała pociskiem 🤣
Gdynek pojawił się z małym co nieco. Jedno młode było z tyłu. Spokojnie załatwiło ważną sprawę malując szybę i potem "szczupakiem" i już jest przed Gdynkiem. A potem wszystko moje. 
https://youtu.be/2E9jhZg1A24
😆
47 Views
47
Ten/ta to się zdecydowanie nie pier... w tańcu, jeśli chodzi o dotarcie do źródła jedzenia 😂
Fryckowa2008
🤣
😂
Kolejny posiłek na EC3
46 Views
46
Na EC4 zmiana. Zoe zmieniła samca.
48 Views
48
aalina
Uporali się z przeszkodą. Budka przypadła do gustu bo nie wieje w kuper a reszta to już biologia na szczęście. Oby tak dalej.
Daszka
Jacy oni nagle zgrani się zrobili. I tacy normalni. Powiedziałabym, że straszne nuuudy, ale nie powiem, bo nie chcę zapeszać😉.
Pierwsze śniadanie było nieduże. Teraz dokładka ,też mała przyniesiona przez Gdynka. Karmi Afrodyta.
44 Views
44
Śniadanie podano. Nikt nie marudzi bo wszyscy głodni.
44 Views
44
Na EC3 jeszcze kolacja wjechała
47 Views
47
Podwieczorek od Afrodyty
44 Views
44
evanelina
Samica odleciała, a młodzież ogryza kosteczki!
Czech zasiada na jajkach, ec4
43 Views
43
EC3 karmienie
43 Views
43
evanelina
A po posiłku sprząta Gdynek 🤣
Citro
A tu niespodzianka, bo Afrodyta wyniosła. 😆
😆
Citro
Dwa już mają dosyć, trzeci ciągle nienażarty.
Gdzie można znaleźć informację o obrączkowaniu?
47 Views
47
IzaEs
W tym roku wszystko jakoś inaczej... zero odliczania do obrączkowania, zero informacji o konkursach na imiona... tylko jakieś zbiórki... hmm... 🤔
evanelina
Też chciałabym wiedzieć.
Jeden agent wciągał nóżkę wraz z obrączką (o którą wcześniej wygrał szarpaninę z rodzeństwem) i wygląda na to, że mu się udało 😮 schylił się troszkę i nie do końca było widać, ale wydaje mi się, że nie upuścił tej nóżki, tylko połknął 😶 tak szybko dzieci dorastają...
49 Views
49
elas59
Kolacja skończona reszta wyniesiona - najedzone po kokardkę .
17:27 Przyleciał Gdynek i w budce się rozgląda się chyba za sucharami .
44 Views
44
elas59
Zaraz po odlocie Gdynka przyleciała Afrodyta i serwuje kolację
elas59
Nic w budce nie znalazł to poleciał .
😆
11:38 wróciła Afrodyta bez obiadu 
Mam jeszcze małe pytanie czy ktoś ostatnio widział
Włókniarza bo od kilku dni nie natrafiłem na jego obecność .
42 Views
42
elas59
Może w końcu wyruszył w podróż najwyższa pora .
evanelina
Nie widziałam go z tydzień chyba.
More