Witam wszystkich, po raz pierwszy interesuję się tym konkursem na imiona. Czy ktoś mógłby wyjaśnić, co oznaczają poszczególne etapy? Czy są jakieś informacje na temat tego konkursu?
Najważniejszą sprawą jest wybranie odpowiednich imion to jest lista już przyznanych kiedyś imion i nie mogą się one powtórzyć. zgłaszanie imion będzie podane na stronie podglądu . Komisja wytypuje imiona według własnych upodobań i poda ich listę do głosowania te z na stronie podglądu i to wszystko i teraz lista już przyznanych imion https://peregrinus.pl/pl/konkursy/wykaz-zwycieskich-imion
Werwa na krawędzi podestu (23.10) -"nocny myśliwiec " , bacznie obserwuje nocne niebo , o 23.21 wystartowała na polowanie , 23.26 -powrót z polowania -bez sukcesu -ale nie odpuszcza , ciągle interesuje Ją coś w górze czego nie wiemy , 23.33 znowu start , a może to nocny intruz , 23.38. lądowanie na podeście ,23.47 start z podestu , 23.51 -sensacja , Werwa ląduje z łupem , dwóch "młodzieżaków " natychmiast "łupie" łup . Coś niesamowitego ...Werwa , to samiczka "szalona" ....!
Werwa - Specjalistka od nocnych polowań , o 23.45 z podestu bacznie się rozgląda ku górze , żeby być może coś ułowić na poranne śniadanie dla swoich maluchów ....