Display: All
CZy konkurs na imiona dla młodych będzie?
49 Views
49
buber
Poprzednio imiona nadawali pracownicy Orange, więc pewnie będzie tak samo.
48 Views
48
W tym roku dwoje dzieci ma małe plecaki, to dobrze. Chciałbym wiedzieć, gdzie można znaleźć aktualne dane o lokalizacji Fiberówny.
73 Views
73
Jak dla mnie to Draka ma krew na głowie. Lała się z kimś jak nic...
90 Views
90
monikam54
Po posiłku raczej 🙂
Mam nadzieję, że się tak uświniła przy jedzeniu 😁
Draka to z kimś walczyła czy to kolacja na szponach i dziobie?
86 Views
86
Kwidzyn: samczyki 4MA, 5MA i 6MA;
Obrączka ornitologiczna w kolorze czarnym przeznaczona dla sokołów z wież i masztów ;)
105 Views
105
IzaEs
to w końcu 3 chłopaków czy 2 i 1 dziewczyna ?
IzaEs
dzięki za wytłumaczenie 😉 a plecaczek któryś dostał ?
IzaEs
teraz widzę że tak a nawet dwa tak mi się wydaje 😉
Fryckowa2008
Też mam takie wrażenie, że widać plecaczki na dwóch maluchach.
IzaEs
ewidentnie 2 plecaki a może i nawet 3 🤔🤣
Dwa samce jedna dziewczyna
91 Views
91
IzaEs
bardzo ciche jak na dzieci Draki 😂
Napewno mamy jedną dziewczynę z tego co mòwili
82 Views
82
i chlopaka
Drugi wrócił z plecaczkiem ☺️
75 Views
75
IzaEs
Ooo 😉
pierwszy wrócił do budki z czarną obrączką
74 Views
74
Daszka
Te z wież telekomunikacyjnych mają czarne ornitologiczne.
monikam54
Czemu czarna ?
Dlaczego z czarną ?
zaczyna się łapanka
69 Views
69
totalna hipnoza 😄
68 Views
68
Draka z dużym obiadem:)
73 Views
73
monikam54
Bada więcej ważyć 🤣
IzaEs
🤣 byle nie bylo ewakuacji tresci 🤣
IzaEs
Jedzeniem przed porwaniem 😋
Kwidzyn, dziś po godz. 16 nastąpi chwilowa relokacja młodych ;)
56 Views
56
tak myślałam bo to niedaleko :D
Czy pisklaki w kwidzynie będą obrączkowane, bo już są takie duże? 🐤
53 Views
53
More