Display: All
na daszku piórowanie
43 Views
43
Czy ja dobrze widzę, że Gdynek serwuje śniadanie trójce wrzaskunów? Czy Afrodyta taka mała sie zrobiła?
46 Views
46
Afrodyta przygotowuje śniadanie na daszku
57 Views
57
Afrodyta karmi:) Wygląda mi na to, że będziemy mieć 1 dziewczynę i 2 chłopa.
49 Views
49
aalina
Ja obstawiam odwrotnie. 😉
Citro
Czekałam, aż ktoś poruszy ten temat 😉.  Podobnie sądzę.  Ciekawe kiedy będzie obrączkowanie.
Po dwóch przystawkach teraz Afrodyta serwuje porządny posiłek.
56 Views
56
Teraz Gdynek dostarczył małe co nieco.  Afrodyta przejęła i karmi. Niezły wrzask młodych.
59 Views
59
Afrodyta wypatrywała i wylatywała po śniadanie. Przyniosła niedużą zdobycz i klucha złapała i sama obrabia w kącie, Afrodyta nie próbowała jej odebrać. To normalne, młode dorastają i muszą się uczyć samodzielności, Popatrzyła i poleciała. Pozostała dwójka nie reaguje. Nie są głodne ?
54 Views
54
Czech się kłania Zoe(i podglądaczom może też 🙂), i ustępuje samicy miejsca na nockę.
65 Views
65
Citro
Jaki uczesany i budkowy się zrobił.  Jedno jajo wypłoszyło z niego dzikusa.
Amika
😄
Afrodyta szykuje kolację, na daszku.
48 Views
48
Kolejny posiłek, serwuje Afrodyta
59 Views
59
Gdynek karmi, Afrodyta przygląda się z barierki.
edit: Afrodyta pogoniła Gdynka.
57 Views
57
Kiedy będzie obrączkowanie?
80 Views
80
Po przystawce przyszła pora na porządne śniadanie.
75 Views
75
Gdynek pojawił się z czymś malutkim i wszedł do młodych ale Afrodyta czujnie odebrała i potem powtórka z wczoraj . Młode "zdobyły" łup i po małej kotłowaninie rozprawiły się z nim.
67 Views
67
Było karmienie ?
52 Views
52
aalina
Musiałam odejść a wtedy Afrodyta była jeszcze na daszku a  jak wróciłam po 13-tu minutach to Afrodyta siedziała na progu i żadnych śladów po kolacji. A przecież to była solidna ułowka .
evanelina
Liczę na to, że tak, chodź nie oglądałam
More