Display: All
Mamy Barlinek !!! cudnie
69 Views
69
Karmienie u Kseni cudne 3 pisklaki
92 Views
92
Daszka
Ale cudnie!😍
monikam54
Ciekawe jak tatuś sobie radzi ?🥹
Jednak rocznikowi się udało 🙂
Daszka
Noooo.... Mam nadzieję, że dzieciak nie nawiał pod natłokiem obowiązków😉.
W Trzebieży od dłuższego czasu gniazdo chociaż piękne jest -pusto w nim , życia brak , za to smutnych wspomnień nie brakuje ...
97 Views
97
Lili
😔
Fryckowa2008
Bardzo przykre, może za rok...
23:30 w Barlinku mamy podgląd 😄
85 Views
85
Już maluchom zbrązowiały brzuszki :)
92 Views
92
W dolinie ćwiczenia skrzydeł :)
92 Views
92
Borek karmi
83 Views
83
Coś wiadomo o Barlinku?
71 Views
71
Dolina Baryczy karmienie . Ładny kawał mięska.  Ogonka karmi.
64 Views
64
buber
Ogonka. Nareszcie coś konkretnego zjedzą.
W Dolinie maluchy wyglądają jak porzucone
74 Views
74
Borek karmi w Dolinie czy Ogonka była widziana ostatnio?
69 Views
69
buber
Wpadła na chwilę bez jedzenia. Wcześniej był Borek z czymś małym. https://zapodaj.net/plik-yfK0RQfh6C
Borek przyleciał z kolacją ale skromniutką
80 Views
80
czy w Dolinie dzisiaj jadły?
76 Views
76
kolacja w Dolinie
74 Views
74
w Dolinie karmienie
74 Views
74
More