Display: All
Astra przyniosła dużego ptaka, wstępnie go wypiorowala w budce, chwile pomagała młodym odrywać kawałki, po czym zostawiła je w budce do samodzielnego jedzenia :) Trójka próbuje jeść samodzielnie, a jeden w progu krzyczy za Astrą, która pilnuje ich z kraty :)
115 Views
115
Kanela
Skierek doniósł swoją porcję, ale jak wszedł z nią do środka budki i zobaczył, że Astra karmi, to wyszedł i odleciał
Kanela
Po skończonej lekcji samodzielności Astra wróciła do budki i karmi :)
elas59
Niech się uczą samodzielności .
Kanela
Tak, Astra bardzo ładnie to zrobiła, wstępnie im ogarnęła tego ptaka, chwilę pomagała, po czym się wycofała, ale cały czas nadzoruje z kraty :)
Gassek karmi.
91 Views
91
Kawęczyn - wietrzenie jajek
90 Views
90
Pałac - maluchy same
102 Views
102
Yvone
Nie tak do końca, rodzice się mocno kręcą- popatrz na forum
IzaEs
Teraz jeden na puszce siedzi
Gassek karmi, przyniósł dużego ptaka, będzie do syta
102 Views
102
Przepraszam, a co się stało z Konstancją?
99 Views
99
Rozumiem, dziękuję za informację. Przykro :(
Zaginęła. A co się stało, tego się już raczej nie dowiemy :(
Skierek karmi
85 Views
85
Gassek karmi
92 Views
92
Pałac - maluchy same
96 Views
96
Gassek karmi
105 Views
105
Karmienie w Konstancinie i 3 głodomory rzuciły się jak przysłowiowy dzieciak na słodycze od ojca
120 Views
120
monikam54
Ja dalej nie mogę pogodzić się ze stratą Konstancji..
Człowiek tylko kilka tygodni mógł podziwiać tą wspaniałą parę i no jest mi tak potwornie przykro jak widzę go samego 🥺
Daszka
Ja to się trochę zastanawiam, co by było, gdyby nie dołożono im adopciaków. Konstancja była chyba najstarszą sokolicą na wizji, może nie bez powodu (jak to u starszych ptaków bywa) ten lęg był mniejszy... Oczywiście nie dowiemy się tego, ale przy jednym młodym wysiłek energetyczny jest znacznie mniejszy.
Z tego samego powodu martwię się o Gasska...ma 11 lat , nie jest już mlody , a młodzież coraz więcej potrzebuje zjeść ....jest drobnej postury i wszystko spadło na niego ..wcześniej we dwoje było  lżej..łatwo nie będzie  ..
Daszka
Gassek na szczęście jest niezwykle sprawnym łowcą, przy Konstancji też szalał nieraz z dostawami, parę dni temu sójkę przytargał, więc póki co jest w świetnej formie i oby tak zostało.
Tak , tylko sama  napisałaś wyżej,  że "przy jednym młodym  wysiłek energetyczny jest znacznie  mniejszy "  i to sie tyczyło ich dwoje ( czyli dwoje do obsługi jednego  mlodego) a  teraz Gassek jest jeden i ma do obsługi 3 "piranie "
Daszka
No jasne, że tak, też się martwię na zapas trochę, ale chciałam wlać trochę nadziei i optymizmu😁
IzaEs
Da radę wierzę w niego
Konstancin karmienie.. zjedzą ojca 😆
109 Views
109
Lili
🥰👌🏻
Daszka
Gassek jest wspaniały i bardzo sprawiedliwy🥹. Nie karmi w stylu kto pierwszy ten lepszy, tylko zmienia miejsce i pozycje, żeby każdy się najadł a przynajmniej miał szansę🥰
Astra pióruje, za chwilkę posiłek będzie.....i apetyt dopisuje młodzieży 😆wrzask i harmider 😀
107 Views
107
Efa
Efa
Odwrócona 3 na nodze, czyli on , radzi sobie z głową... sam
Gassek Karmi wrzask okropny
91 Views
91
Efa
Efa
Pałac karmienie
103 Views
103
More