Display: All
Jest karmienie w Konstancinie!
89 Views
89
Jest Gasek😍
85 Views
85
Jest Gassek z jedzeniem
82 Views
82
Lili
To było krótkie karmienie 😏Młode chyba nadal są głodne. Najważniejsze, że Gassek przylatuje z jedzeniem i karmi.
Nela
Cudowne
😍
Czy Gassek przyszedł dzisiaj?
119 Views
119
Właśnie przyleciał 14:01
Lili
Proszę obserwujcie gniazdo. Nie było postów z dnia dzisiejszego, więc nie wiadomo czy Gassek dostarczał jedzenie...karmił. Maluchy chyba głodne.  Ja zastałam młodego jak z resztek jedzenia oderwał łapkę i połknął. http://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/warszawa/31012-sokol-wedrowny-konstancin-orange-2026?start=150#323050
IzaEs
😪
WarKotka
dwa maluchy widzę, gdzie jest trzeci???
WarKotka
ufff, jest, pod kamerą
Lili
Nie śledzę gniazda na bieżąco, ale wola puste 😏🤔
monikam54
No co zaglądam to nie widziałam ...chyba że z samego rana ktoś widział..
Akeya
Dzieci wyglądają, jakby nic nie jadły.😔
monikam54
Kurcze no właśnie widzę..
Byłam wczoraj na szczycie Varso, przez tamtejsze lunety okularowe patrzyłam w stronę iglicy i naszej sokolej budki, myślałam, że bliżej będzie widać  https://zapodaj.net/plik-dJ5fedzWTW
110 Views
110
Siekierki, posiłek
124 Views
124
o której ma być obrączkowanie na PKiN, bo jutro chyba, ale o której przy windach być?
122 Views
122
monczi
A co ma być przy windach?
MietekPkin
Nie wiem ale pewnie ok.9.
Palac karmienie
122 Views
122
Kam4 poprawiona. Będę starał się wmiarę sterować na czas.
133 Views
133
Yvone
Dziękuję za przestawienie kam4 - młode teraz lubią siedzieć w rogu na końcu gniazda
Uwielbiam te zachody słońca na Kaweczynie, jeszcze piękniej będą wyglądały z pisklakami na kracie :-)
126 Views
126
Jutro o godzinie 10 tej, obrączkowanie u Petry i Oskara
136 Views
136
Czyli? Które to gniazdo? 😅🫣
Nelka z wielkim ,,,,,,,,żarciem
127 Views
127
Dorcia
Nela, takie ma imię
Gassek karmienie.
118 Views
118
Efa
Efa
Pałac karmienie
114 Views
114
Astra przyniosła dużego ptaka, wstępnie go wypiorowala w budce, chwile pomagała młodym odrywać kawałki, po czym zostawiła je w budce do samodzielnego jedzenia :) Trójka próbuje jeść samodzielnie, a jeden w progu krzyczy za Astrą, która pilnuje ich z kraty :)
115 Views
115
Kanela
Skierek doniósł swoją porcję, ale jak wszedł z nią do środka budki i zobaczył, że Astra karmi, to wyszedł i odleciał
Kanela
Po skończonej lekcji samodzielności Astra wróciła do budki i karmi :)
elas59
Niech się uczą samodzielności .
Kanela
Tak, Astra bardzo ładnie to zrobiła, wstępnie im ogarnęła tego ptaka, chwilę pomagała, po czym się wycofała, ale cały czas nadzoruje z kraty :)
More