Display: All
128 Views
128
tarodo
Ja za szybko wyłączyłam nagrywanie i nie złapałam tego momentu
Ohiii
Na początku myślałam, że to Nela na dachu, dobrze że zostałam chwilę dłużej.
a to czort jeden...nie ładnie tak na długo zostawiać kochaną Nele....ciekawe czy ma druga rodzinę, że  tyle go nie było.
Jeśli mnie wzrok nie myli to w tej chwili Ciepłosław jest na budce mignęła mi obrączka 8EH niestety zdjęcia obrączki z wrażenia nie zdążyłam zrobić
122 Views
122
Iwona65
A ja tam miałam nadzieję, że go nie zobaczę więcej na Żeraniu. Gdzie indziej jak najbardziej. W Słupsku np.
Yvone
Jeśli to faktycznie Ciepłosław , to pytanie gdzie się szwendał? Bigamista?
potwornicka
😲 długo go nie było 😲
.jeśli to on , to byłby HIT sezonu 🙃
MietekPkin
Najwiekszym hitem zawsze bedzie powrót po 3 dniach otrutej wrotki i powrót po 8 miesiącach martwego Ptysia.
MietekPkin , napisałam hit sezonu ..
Daszka
Jeżeli już to Cieplika.
tarodo
na 100% widziałam 8EH
..ale miałaś farta, i go wypatrzyłaś 😊
tarodo
gdybym dwie sekundy później włączyła to myślałabym że to Nela
tarodo
Parę sekund po tym jak odleciał Nela przybyła ze śniadaniem, żałuję że po tym jak odleciał wyłączyłam nagrywanie bo jak przyleciała Nela przez ułamek sekundy było widać dwa sokoły
Efa
Efa
Pałac- kam3 takie centralne ujęcie, jakby samica w bramce stała😆
132 Views
132
Jutro obrączkowanie na PKiN, dla chętnych, zbiórka o godz.9 tej w holu przy windach. Zapraszamy.
148 Views
148
1 Bookmark
1
jolajola
wybieram się
monikam54
Szkoda że nie mam jak , bo bardzo bym chciała być 🥺
monczi
drugie pytanie, czy jutro będzie też obrączkowanie w Wołominie?
tiga8
Nie, jak będzie Wołomin dam znać
monczi
Bardzo proszę, chetnie poobserwuje z ziemi
monczi
a co się będzie działo, co będzie można zobaczyć?
MietekPkin
Dodatkowo gratis panoramę warszawy z 30p.
monczi
może mało doprecyzowałam pytanie - czy będzie można na żywo zobaczyć obrączkowanie? pytam z niepewnością po tym, jak skrytykowano obecność mediów w Lublinie
potwornicka
Spokojnie, będzie wszystko widać :)
Iwona65
Tak,  można będzie
Gassek z dokładką kolacji.
109 Views
109
Kolejne karmienie w pałacu.
108 Views
108
Pałac maluch w progu.
97 Views
97
Efa
Efa
A teraz karmienie
Efa
Efa
Ładnie widać w kam4
Fryckowa2008
Dobrze, że zaczynają być mobilne. W tym kącie były mało widoczne.
W Konstancinie też kolacja
82 Views
82
Skierki kolacja
78 Views
78
Młode u Neli najedzone.
89 Views
89
U Neli kolacja 😍
92 Views
92
Nela nagle wyleciała,  napisałam i załapałam się na jej odlot
...wróciła
kolacja na Żeraniu
78 Views
78
Gassek znowu karmi
81 Views
81
..to nie jest wspaniały samiec , on jest  przewspaniały 🥰🤗
Efa
Efa
Pałac karmienie
83 Views
83
Gassek znów karmi.
100 Views
100
Daszka
Porcja solidna, najedzą się do syta:)
More