Konkurs imion w Barlinku: szkoda, że padają propozycje imion już nadanych w innych gniazdach. A wystarczy zajrzeć na stronę https://peregrinus.pl/pl/konkursy/wykaz-zwycieskich-imion. A i tak nie ma tam wszystkich nadanych imion😉
I tak liczą się komentarze z największą ilością polubień. A w nich chyba nie ma imion, które już kiedyś były nadane. Zawsze można napisać, że takie imię już było (kilka razy tak robiłam) 😊
Uważam że nie masz racji. Gdyby tak było to o 6.00 w pełnym słońcu dawno był by tryb dzienny. A teraz o 6 ledwo co widać. Porównaj choćby z Trzebieżą, to dość blisko.