statystyki mówią że przeżywa 1/3 piskląt ale zdarzają się wyjątki jak w np. lęg Bryzy i Bosmana z 2019 gdzie cała czwórka chłopaków przeżyła Kaszub, Admirał, Gdynek, Szkwał więc trzeba mieć nadzieje
A dla samicy dorosłej nie wybieramy imienia ??? w sumie imię nasuwa się samo Hrabina albo Hrabianka 😍😃Ale też sprawdzałam już w nadanych imionach i nie widzę tam umieszczonego Hrabiego 🤔🤔🤔🤔
sokołopedia pomaga w takich chwilach...ale też zauważyłam, że niektóre z zeszłego roku są wpisane w wykazie, a innych brak mam nadzieję, że brak dla samicy nie jest spowodowany aferami na fb z imionami w Baryczy 🥲
Gassek wrzucił coś małego. Największe zabrało i skubie w kącie. Chyba zaczyna się niebezpieczny etap dla słabszego i mniejszego rodzeństwa przy samotnym ojcu, bo te silniejsze mogą zabierać wszystko dla siebie, jeśli Gassek nie będzie nadążał z polowaniami.