Display: All
Gassek z nietoperzem
123 Views
123
skorzystałam z okazji że młode się tak ładnie ustawiły i wydaje mi się że dwa pierwsze od lewej mają podobne głowy takie irokezy co mogłoby świadczyć że to dzieci Czarnookiej https://zapodaj.net/plik-zIQV0FST6m
113 Views
113
jur
jur
To nie tak, w pewnym wieku wszystkie mają irokezy, bez wyjątku.
teraz zauważyłam że na Siekierkach 3NZ ma założoną obrączkę odwrotnie https://zapodaj.net/plik-esIVXT1OTc
110 Views
110
MietekPkin
Nie ma znaczenia.
Iwona65
Ale spostrzegawczość ma znaczenie
tarodo
wiem że nie ma to znaczenia po prostu taka ciekawostka, tak sobie tylko pomyślałam może to znak na wyjątkowo długie i szczęśliwe życie
MietekPkin
Kuń tak obrączkuje.
jur
jur
Niech go nie dopadnie statystyka 😉.
tarodo
statystyki mówią że przeżywa 1/3 piskląt ale zdarzają się wyjątki jak w np. lęg Bryzy i Bosmana z 2019 gdzie cała czwórka chłopaków przeżyła Kaszub, Admirał, Gdynek, Szkwał więc trzeba mieć nadzieje
Konstancin próg zdobyty https://zapodaj.net/plik-H8Axc75NFA
94 Views
94
Gassek  z posiłkiem.
94 Views
94
Pierwszy odwazny na kracie w Skierkach
88 Views
88
PKiN konkurs
134 Views
134
monikam54
Kurde  ja tak myślałam i miałam takie piękne imię dla samicy ,a tu taki zoonk 🙃
IzaEs
A dla samicy dorosłej nie wybieramy imienia ??? w sumie imię nasuwa się samo Hrabina albo Hrabianka 😍😃Ale też sprawdzałam już w nadanych imionach i nie widzę tam umieszczonego Hrabiego 🤔🤔🤔🤔
sokołopedia pomaga w takich chwilach...ale też zauważyłam, że niektóre z zeszłego roku są wpisane w wykazie, a innych brak
mam nadzieję, że brak dla samicy nie jest spowodowany aferami na fb z imionami w Baryczy 🥲
monikam54
No w wykazie brakuje Trytona z Gdyni np. 
Trochę braków tam jest...
oczami.ptakow
Jak nie ma jak jest?
niestety tylko dla samca, a już miałam plany wpisania imienia dla rezydentki....
Gassek znowu karmi.
114 Views
114
Efa
Efa
I znowu karmił😀
🤗🤗🤗
Gassek karmi szpakiem.
109 Views
109
Żerań młode na balkonie https://zapodaj.net/plik-uePbddKT76
104 Views
104
Pałac - karmienie
103 Views
103
Na Siekierkach mają taki piękny taras do spacerów, a nikt nie korzysta...
106 Views
106
Kanela
Oni to nawet na progu jeszcze nie stają, (jednego  tylko raz widziałam jak na chwilę stanął i uciekł od razu). Nie wiem czemu nie ma chętnych 😛
Oliwia
Może trafiły się okazy, które przezimują w budce
😆
Skierek karmi
95 Views
95
Nie oglądalam na wyjeździe maluchów z PKIN- duża zmiana w 4 doby :D pozytywny szok
106 Views
106
Nela na poręczy
117 Views
117
tarodo
ona prawie cały dzień dziś na poręczy i tylko się rozgląda to w dół to w góre
..kogoś obserwuje , może jutro zagadka się wyjaśni
tarodo
od momentu jak nie udało mi się zrobić fotki Ciepłosława 21.05 praktycznie całymi dniami nagrywam co się dzieje więc może się uda
More