Display: All
Nie wiem, czy przegapiłam tę informację, ale czy w Barlinku imię dla młodego ojca też będzie w jakiś sposób wybierane?
95 Views
95
w Dolinie wszystkie na obręczy
83 Views
83
Gdzie jest czwarta? czyzby na górze na drzewie?
96 Views
96
dwie są na drzewie. Jedna obok drugiej.
tarodo
pokazała się na moment lewy dolny róg https://zapodaj.net/plik-IgcPf1VYvc
W Barlinku dwa młode próbują pod Xenię wejść ale jest ciężko 😅
84 Views
84
Zaraz jedna drugą zepchnie z tej gałęzi i będzie 🤣
103 Views
103
ja widzę tylko jedną na drzewie
w DOLINIE są trzy ? dobrze widzę, czy jedna gdzieś się ukryyła...?
105 Views
105
IzaEs
są 4 i same jedzą śniadanie
Jest i czwarta. Leży i tylko ogonek widać.
W Dolinie Dziewczyny szykują się do spania pod czujnym okiem matki
94 Views
94
Efa
Efa
W Barlinku karmienie
79 Views
79
Chłopcy z Barlinka to RAGNAR, BJORN i ODYN
94 Views
94
Efa
Efa
Włochate Portki 🤣
elik
🤣
Efa
Efa
Bjorn Żelaznoboki ?
Dzień dobry. W Dolinie Baryczy dziewczyny nosi.
93 Views
93
Efa
Efa
Za to teraz senne przedpołudnie. Drzemka wśród śpiewu ptaków.
ale piękne nasze sokolice !
94 Views
94
Kolacja w Barlinku, tym razem mama serwuje.
87 Views
87
Samczyk karmi ( Barlinek) - swoich o rok młodszych synów
91 Views
91
Mama przyleciała,  są porządne poprawiny .
Któraś odważna doliniara wylazła z gniazda i na drzewie siedzi.
81 Views
81
tarodo
dziewczyny w Dolinie już próbują swoich sił poza gniazdem
61 Views
61
More