Edit: teraz pasek powindował w górę, więc nie jest chyba jednak tak źle, najwyraźniej nie od razu po wpłatach go edytowano
Chyba naprawdę dość spory, wpłaciłam około 200 zł i procenty wzrosły z jakiś 34% do 49% (a po mnie jeszcze ktoś dołożył swoją cegiełkę, więc to wzrost 15-procentowy z dwóch darowizn)
Aktualizacja: po obrączkowaniu w Toruniu okazało się, że w budce są na pewno dwie panny 7KY i 8KY oraz najmniejszy, prawdopodobnie, dżentelmen 9KY(czas to zweryfikuje 🤣)