Display: All
Na Siekierkach muszę przyznać że to faktycznie Skierciątka bo strasznie oporne :-)
😆
104 Views
104
Antonówka
łodzianie dzień młodsi i dziś dopiero któryś stopę postawił na progu gniazda... A ile jeszcze do wyjścia na kratę?? 🤪
😆
tarodo
jest postęp bo już dwójka na kracie
Siekierki karmienie
96 Views
96
Boshe faktycznie, juz poprawiam :)
Oliwia
Uważam, że powinni zmienić nazwę na cześć Skierka :-)
😆
jolajola
Siekierki!  taki obszar w dzielnicy Mokotów
karmienie na Żeraniu
116 Views
116
W Konstancinie pojawiły się imiona samców
125 Views
125
IzaEs
hmm 🤔 a dziewczynka ?
Oliwia
Też się doczeka :-)
Efa
Efa
PKiN: jeszcze tylko dziś można zgłosić propozycję imion dla samców. I etap – zgłaszanie propozycji: od dnia 25 maja 2026 r. od godziny 12:30 do 27 maja 2026 r. do godziny 23:59.
112 Views
112
Yvone
Zglosilaś?
..szkoda , że  samica  - matka  wciąż bez imienia 🤔
Efa
Efa
Może zapytają Hrabiego i on powie, że imię jest oczywiste, chociaż może nie najpiękniejsze...😆
😆
😆 ale , tworzyliby komplet ..
😆
Efa
Efa
Łatwe do zapamiętania
Oliwia
A może ona z biednego gniazda na skałach i powinna się nazywać Mezalia
😆
Daszka
🤣
Efa
Efa
🤣
Efa
Efa
Samce dziś drzemią w innym rogu sypialni i czekają na imiona 😀
Efa
Efa
W metryce będą miały wpisane: ojciec - Hrabia,  matka znana, ale bezimienna 🤣 słaby żart
😆
Gassek karmi młodzież 🥰😍
97 Views
97
Na Siekierkach były próby lotnicze https://youtu.be/LNs_sqR8ce0
94 Views
94
tarodo
i znikł z pola widzenia
Siekierki: zamiast przeciągania liny jest przeciąganie suchara
83 Views
83
Będzie wybierane imię dla samicy na Pałacu Kultury?
119 Views
119
Yvone
Obstawiam, że tak tylko kiedy najstarsze sokoły tego nie wiedzą
Błąd daty zlotu,  trzeba poprawić na 6.06.2026
136 Views
136
jolajola
6.06 to bym mogła, ale 13.06 to mnie nie będzie na zlocie, po raz pierwszy od 5 czy 6 lat
Yvone
nie będzie Ciebie? Żart ponury
tiga8
Nie no żartowałam, oczywiście że 13,06,2026
Dorcia
mnie by bardziej pasowało 6.06 no szkoda, że to żart 😉
Yvone
nie będzie Ciebie? Żart ponury chyba.
Efa
Efa
Siekierki: dorosły na kracie, czy to Astra, tego nie wiem
127 Views
127
Efa
Efa
Poza tym Nela czuwa, Falka , a może Apasz.. na jajkach, Bosa w Pałacu na lampach
A tak z ciekawości - czy mi się wydaje, czy młoda w Konstancinie ma inny plecaczek niż samce? Ktoś wie o co z tym chodzi?
141 Views
141
Oliwia
Samica dostała nadajnik Orangowy
Kanela
Na stronie fb Nadlesnictwa Garwolin są zdjęcia nadajników, to każdy jest inny
BookWorm
Dzięki za info. Czyli jednak dobrze widziałam, że są różne nadajniki.
IzaEs
Można by te zdjęcia umieścić na forum dla dokumentacji 😉
Gassek, znowu karmi, on jest jak jakaś machina, nieprawdopodobny. Jak mi się podoba, jak ładnie rozdziela, odwraca się jeszcze do każdego już niechętnego i "dopytuje" czy na pewno nie chce więcej ❤️
119 Views
119
O jejku, jeszcze podszedł z jedzeniem do synka, który poszedł na drugą stronę budki, tymczasem ten hops i znowu uciekł w przeciwną stronę, no już nie chce jeść ewidentnie 😆
Gassek karmi, tym razem coś dużego przyniósł
104 Views
104
Kanela
https://zapodaj.net/plik-8TOurlTOIK Teraz pilnuje przed wejściem i przysypia
Astra z kolacja
98 Views
98
More