Display: All
Intruz w Kawęczynie https://youtu.be/JoAEWZ2cbRw
😮
111 Views
111
https://zapodaj.net/plik-NQ1jae9lBE
Znowu mi się wydaje, że z plecaczkiem, tak jak na Żeraniu niedawno (wrzucałam moje spostrzeżenia w boksiku też).
Wygląda na samicę po wielkości, ale widzę, że Apasz też dzielnie skoczył do obrony.
Dan21
No i to by wyjaśniało dlaczego tak dziś jaja zostawały same
😢
Gassek z jedzeniem
104 Views
104
Żar teraz prawie cały czas na progu i ćwiczy, ćwiczy, pewnie poleci jako pierwszy
97 Views
97
dwa młode w budce, dwa na wybiegu
https://zapodaj.net/plik-WyKY7UczMN
98 Views
98
Karmienie na Żeraniu :)
86 Views
86
Astra na dachu, trójka w gnieździe, a czwarte dziecko?
100 Views
100
tarodo
Pewnie za kominem bo rano jeden tam chodził
U Neli znowu gość, kłaniała się ładnie, zapraszała, randkować poszli na miasto, bez dzieci.
https://zapodaj.net/plik-RuGfN6ATGl
92 Views
92
Dzień dobry:) W Konstancinie najedzony pod korek młody siedzi na progu, nawet jedną łapą był już na kracie, a najwspanialszy Gassek odpoczywa na podeście. Można podziwiać najlepszego ojca świata w amerykańskim kadrze;)
99 Views
99
PKiN cudowny widok na malucha stojącego na podeście 😊, niestety wrócił już do budki
102 Views
102
MietekPkin
To dopiero początek biegania.
Na Siekierkach dwa młode ćwiczą intensywnie na kracie, powędrowały gdzieś prawie poza kadr. Dwa pozostałe siedzą w budce, z jedzeniem, które przyniosła Astra.  A sama Astra wszystko nadzoruje na kracie.
105 Views
105
Dziś OTOP udostępniło 2 artykuły ze swojego kwartalnika z najnowszego numeru, w tym ten mojego autorstwa o Gidze
Mam nadzieję, że się spodoba, korzystałam z archiwów forum i swojej pamięci
Nie ukrywam, że ciężko się pisało jak doszło info o śmierci Prezesa 🥲 
Zero czatu gpt ani innego AI :)
Może trochę błędów być, z Czarnooką jeszcze wtedy nie było wyjaśnione czy przegrała walkę, jak to pisałam
https://otop.org.pl/wp-content/uploads/2026/05/Pamieci-Gigi_Ptaki1.2026.pdf
133 Views
133
niza
Ja również przeczytałam, super 😃 Bardzo przyjemnie się czytało.
elik
Netta super, z zainteresowaniem przeczytałam Twój artykuł, który, choć poświęcony pamięci Gigi, jest również historią pałacowego gniazda i jego mieszkańców  👍
nie mogłam pominąć Pałacowego Króla Franka ani reszty, żałuję że nie miałam okazji ich zobaczyć na jakimś zlocie przez lornetkę
Falki jak zwykle nie ma , no dobry jej się ten chłop trafił 😀
103 Views
103
Fryckowa2008
😃
Na Siekierkach muszę przyznać że to faktycznie Skierciątka bo strasznie oporne :-)
😆
104 Views
104
Antonówka
łodzianie dzień młodsi i dziś dopiero któryś stopę postawił na progu gniazda... A ile jeszcze do wyjścia na kratę?? 🤪
😆
tarodo
jest postęp bo już dwójka na kracie
Siekierki karmienie
96 Views
96
Boshe faktycznie, juz poprawiam :)
Oliwia
Uważam, że powinni zmienić nazwę na cześć Skierka :-)
😆
jolajola
Siekierki!  taki obszar w dzielnicy Mokotów
karmienie na Żeraniu
116 Views
116
More