Uwielbiam patrzeć na nie jak przesiadują na kracie. kręcą tymi główkami i drą dzioba bo widzą coś czego my nie widzimy :D Wielka szkoda że w Głogowie nie ma takiego podglądu....
Turbo to faktycznie trochę na takim turbodoładowaniu, jako jedyny wojował na kracie, biegał między budką, a kratą, w końcu pobiegł rozbudzić wylegującą się w budce Flarę 😆 zaraz za nim przybiegła (patrząc po rozmiarach) Oktanka, zaczęła drapać siostrę pazurami po plecach, skubać jej piórka w okolicy głowy i dzióbkować 😆 biedna Flara, nie odpocznie 😂
Niza, i co powiesz na błędne przypisanie, idąc kluczem tylko kolejności obrączek, w Konstancinie? Samiczka jest Konstancji ale jako ostatnia była obrączkowana i stała się córka Czarnookiej. Także ten system może jest i dobry dla młodych tej samej płci i względnie jednocześnie wyklutych. Inaczej wprowadza w bład.
Tutaj jest błąd w metryczce. Nie wiem kto obrączkował, bo nie było mnie cały dzień. Ktokolwiek to nie był mógł sobie zakładać obrączki jak leci, ale metryczka w tym przypadku nie powinna być uzupełniona po kolei tylko 9MT (córka Konstancji i Gasska), 7MT, 8MT (synowie Czarnookiej i Apasza). Tutaj w pełni się zgadzam przez to, że sytuacja jest jaka jest i mamy dzieciaki z różnych gniazd. Po prostu metryczka jest do poprawienia i tyle. Czy osoba za to odpowiedzialna poprawi, nie wiem, nie mam pojęcia.
No i poprawili, Twój głos ma moc 🤗 a ja dalej się nie zgadzam, ze olanie dziś, że najmłodszy w Płocku to samiczka to ok. Statystyka mówi, że tylko 30% przeżywa pierwszy rok. Więc to co teraz mówimy o nich ma znaczenie- najmłodszy to samiec.