Display: All
Witam  wszystkich FF po kilkudniowej nieobecności .
Przez te parę dni jak mnie nie było to Młodzież sporo  urosła .
61 Views
61
Lekcja od Afrodyty. Skoro młode nie chcą wychodzić z budki, to niech się nauczą piórować. Przepięknie to robiła 🙃
49 Views
49
Zoe pokazała na chwilę jajka https://zapodaj.net/plik-WOayoousGq
56 Views
56
evanelina
Ja próbowałam słuchać jajek, ale według mnie nie szczekają jeszcze 😅 a chybarysę rozważam 😁
Efa
Efa
🤣
tarodo
a tu jest powiększenie https://zapodaj.net/plik-y3sFXxKL5U
Antonówka
Ja kojarzę, że chyba dwa z tych jajek były od początku dość "wzorzyste". Zastanawiałam się wtedy, czy nie uszkodzone były od razu. Ale w sumie to już lada chwila do klucia, więc kto wie 😊
tarodo
troszkę rusza już tymi jajkami w przeciwieństwie do Falki bo tam zero turlania a termin jakby nie patrzeć już
Chojnasiu
https://zapodaj.net/plik-qxUoHvO1DU
No właśnie czy aby nie pęka  jajo
tarodo
też mi się tak wydaje i na ostatnim też jakby zalążek PIP
Chojnasiu
Rzeczywiście. Ciekawy weekend przed nami😎
Gdynek znów coś podrzucił?
48 Views
48
Gdynek przyleciał z jerzykiem, Laborantus odebrał
47 Views
47
To ile Migawka ważyła przy obrączkowaniu? 😅
Wielka siostra czuwa 😁
https://ibb.co/xS25tDGH
😆
57 Views
57
Na zapleczu, szykuje się kolacja
52 Views
52
Ekologus próg zaliczył!
56 Views
56
Afrodyta dokarmiła swoją trójkę. Jeszcze Migawce udaje się coś wcisnąć. Afrodyta wyznaje zasadę jak przytargałam to ma być zjedzone bo nie będę dźwigać resztek do spiżarni dla darmozjadów.😁 Chłopaki udają, że ich nie ma i plackują pod ścianą
😆
54 Views
54
Gdynek przyniósł "wróbelka", Afrodyta przejęła a potem odebrał Laborantus i to by było na tyle.
😆
47 Views
47
Kolacja, od Afrodyty.
58 Views
58
Gdynek coś podrzucił. Młody uczy się piórować.
50 Views
50
Ekologus był (jedną nogą) na progu 😁
https://zapodaj.net/plik-JrYlL6wbAm
60 Views
60
Fryckowa2008
Bada teren po prostu ostrożny jest, a nóż coś go porwie 😉
Daszka
Jedną nogą to nie zaliczoooone 😛
Citro
... i tyle mu wystarczyło 😜
😆
Dzień dobry 🙂 Tegoroczne trojaczki bardzo różnią się od siebie wyglądem, nie potrzeba patrzeć na obrączki żeby ich odróżnić.
https://zapodaj.net/plik-IiXW6ieUdS
57 Views
57
Daszka
To prawda🙂. Afrodyta z Gdynkiem co sezon są łaskawi dla obserwatorów w tej kwestii, że te dzieciaki takie różne robią😅. Albo sama Afrodyta, bo znowu mam wrażenie (jak sezon temu przy Veolce), że przy produkcji  Laborantusa miała schadzkę z Apaszem gdzieś w Skierniewicach😉.
Citro
Ten brunet to raczej po tatku. Chłopaki kojarzą mi się z tymi z pierwszego lęgu Gdynka z Amon.
3 chłopaków a 2 skrajnych to blondas Bałutek i brunet Lotek.
Mimi
Że zaraz bogini miłości niewierna, a dziadek Kristo jaki czarny, tyle, że policzek z wąsem ma 😉
Daszka
No może być, że po dziadku... ale romansu też nie wykluczam😁.
😆
evanelina
No czarny taki 😅 rozważałam kominiarza, ale Apasz też pasuje 😁
Afrodyta karmi.
49 Views
49
More