Display: All
Jedzenie na gałezi 😇
91 Views
91
Dolina pusta:((
92 Views
92
Smutno sie zrobilo
Dan21
Są, są nawet chyba coś szamia 🤫
jeszcze jedna jest.
Dan21
Dwie sa
Dan21
Siedzą na gałezi, pod kamera
W Dolinie już wszystkie poza gniazdem( dwie na gałęzi)
108 Views
108
Została jedna, reszta już ma wolność pod skrzydłami
94 Views
94
Alicjo druga siedzi na gałęzi po lewej 😉
Pierwszy, piękny lot młodej z Doliny Baryczy można zobaczyć na filmiku, na forum
107 Views
107
.. Właśnie obejrzałam.. 🥰 przepięknie  poleciała... ..bezpiecznych lotów młodziutka  sokolico.. 👍
Xenia podaje kolację 🙂
138 Views
138
dostawa 9:03-26_duzo prob skrzydel wczesniej, juz myslalam, ze odleci kolejna. Niestety zdjec zu sie nie da oddac. wyskakuje mi blad.
i poleciał
143 Views
143
8:30 dzis 29.05, odlot.
Tatuś w Barlinku Karmi
134 Views
134
Filmik z feralnego skoku na gałąź, młodej samiczki z Doliny Baryczy na forum.
127 Views
127
walczyła, ale w końcu ładnie poleciała :)
58basik
Nie widziałam aby młoda poleciała, po incydencie przeleciał dorosły sokół.
a to ja nie rozpoznałem :(
tarodo
dzięki jednak dobrze widziałam
Oho w Dolinie już tylko dwie dziewuszki w gnieździe na obiedzie. Słychać było chyba gdzieś trzecią w oddali...
119 Views
119
tarodo
Jest zguba była na drzewie
tarodo
trzecia jak weszła na drzewo tak chyba tam siedzi https://zapodaj.net/plik-qieI9CP9QW
Czyli jedna spadłą ale udało jej się pofrunąć dalej a druga? Szkoda, ze nie ma zapisu.
111 Views
111
tarodo
druga siedzi na drzewie
musi gdzieś wysoko bo nie widać...oj będzie tęskno jak wylecą
tarodo
Jest zguba
tarodo
z tej gałęzi co idzie w lewo weszła patrząc na ekran to w jego dół i chyba tam siedzi chyba że z stamtąd poleciała
ale bede tesknic.
w Dolinie jedna spadła nie wiem czy poleciała dalej czy zatrzymała się gdzieś na gałęziach pod gniazdem niestety zdjęcia nie ma bo włączyłam podgląd w momencie jak spadała
111 Views
111
I co teraz? Wroci czy juz jej nie zobaczymy?
tarodo
jest szansa że wróci tyle tylko że jak inne też wylecą to nie będzie wiadomo która wróciła bo z odczytem obrączek jest słabo
Widziałem jak spadła i zwisała z gałęzi o godz. ok.12:30 ale poleciała w siną dal.
tarodo
11:30
a ja widziałam przelot i reszta wodziła wzrokiem ale nie wiem czy to dorosłe czy młode
Dolina, w gnieździe pozostały 3 młode sokoły
95 Views
95
Dan21
Są 4
tarodo
Jedna jakiś czas temu weszła na tą gałąź na dole ekranu i tam poszła
Efa
Efa
W Dolinie dostawa jedzenia. Kto pierwszy ten lepszy, a potem to już byle talerz utrzymać, co nie jest łatwe i przechodzi z dzioba do dzioba...
89 Views
89
More