Display: All
Ale drugie szczeka 🫶
113 Views
113
Konstancin - jeden w budce a Leszy z irokezem😆 na kracie - no cudny jest 😍
109 Views
109
Siekierki - pusto
104 Views
104
A u Neli jeszcze pięknie w budce śpią dzieciaki 🥰😍
98 Views
98
IzaEs
jeden już na progu dwójka jeszcze śpi
Pałac - monitoring czas zacząć 😉🙃
84 Views
84
Na palacu dorosly wydawał dziwne dzwięki jakby szczekanie psa. Zamiast dźwięku jaki sokoły wydają.
95 Views
95
Efa
Efa
A teraz jakby kogoś przeganiał. Może zdejmują taśmę i zamieszanie robią.. Wczoraj wieczorem jeszcze była.
92 Views
92
tarodo
na to wygląda
muriel
Czyżby maluch wykluł się pod Apaszem? Bo to jeszcze świeżak.
Kawęczyn. Jest skorupka.
https://zapodaj.net/plik-7w54HGFIwb
77 Views
77
w Kawęczynie jest wacik https://zapodaj.net/plik-JsMsexYPx4
71 Views
71
Skorupka leży, slychać 'szczekanie' no to niech teraz się pochwlaą ;)
66 Views
66
jur
jur
Skorupka na zewnątrz 🤣
66 Views
66
Efa
Efa
Kawęczyn. Teraz to i ja usłyszałam jajeczne piski, ojej i jakie szuranie od razu...😄
73 Views
73
Efa
Efa
Obróciła się o 180 stopni
Efa
Efa
Ledwie zamknęła oko, znowu pisklak się odezwał
Oliwia
Jak się ma dzieci to trzeba być gotowym na brak odpoczynku :-)
jur
jur
W Kawęczynie jajka całe, ale wyraźnie słychać pisklaka. Pip akurat musiał być od spodu.
98 Views
98
Czyżby w Kawęczynie już pojawił się maluszek, nie było mnie 1godz i niespodzianka
113 Views
113
TheVersusxPro
nie, oba jaja całe
Andzi78
Też się zastanawiam, bo skorupka leży chyba
jur
jur
kolacja na PKIN
104 Views
104
More