Chyba któryś poleciał, bo dwa na wizji? Jeśli tak, to najwcześniej ok. 6.25. Eee, ślepa jestem, śpi zamaskowany. ale znów nieźle szaleli rano. Tu dwójka młodych rano "na krawędzi": https://zapodaj.net/plik-ifv4hNsRfd
Rano 6MA tak szalał na podeście, że byłam prawie pewna, że odleci, ale już nie mogłam go dłużej obserwować. A tu niespodzianka, chłopak wybrał jednak wciąż domowe pielesze ;)