Display: All
Kwidzyn - pusto
34 Views
34
20.45 któryś chłopaczek leży sobie na kracie 🥰
44 Views
44
tarodo
wydaje mi się że to 5 zdjęcie z FF autorstwa Irek Irek https://zapodaj.net/plik-ah3mPwcpDs
buber
Któryś z plecakiem. Nie da się odczytać numeru.
Młody na podeście to 5 wrócił
64 Views
64
Odleciał ostatni?
79 Views
79
58basik
Tak, 4MA poleciał spod kamerki o 16:24
4 -ka tak tymi ćwiczeniami zmęczony, że śpi z głową w piórach w gnieździe.
87 Views
87
5 już chyba poleciał. Został tylko 4 (nie 5, ale 6 poleciał )
73 Views
73
tarodo
5 wczoraj poleciał
Terka
Tak, to był 6 (literówka)
Młode poza wizją...ćwiczyły, ćwiczyły i zwiedzają komin.
61 Views
61
tarodo
6 chyba poleciał
Terka
4 wraca widać jak ćwiczy
41 Views
41
4MA wrócił na kratę i aktualnie jest w budce.
68 Views
68
buber
6MA też już w budce.
Co za gamonie świrowanie na kracie i te miny jakby były opętane mistrzostwo pierwsza klasa haha
60 Views
60
5 MA został uniesiony w górę przez wiatr. W gnieździe pozostały dwa młode. Filmik na forum.
67 Views
67
tarodo
złapał wiatr w skrzydła albo wiatr go złapał za skrzydła
Fryckowa2008
🤔oto jest pytanie
buber
Pozostaje trzymać kciuki. Optymistycznie to nie wyglądało.
58basik
Da radę.
Draka karmi 4 w budce, 6 szaleje na kracie. Czyżby 5 poleciał, czy śpi pod kamerą?
61 Views
61
tarodo
chyba był na kamerze bo znowu są dwa tu mu widać końcówkę skrzydła https://zapodaj.net/plik-FWOpMP3CDt
Daszka
Tam jeszcze jest kawał kraty w martwym punkcie. Moim zdaniem kamerki jeszcze nie zaliczył.
Efa
Efa
Cudnie 6. poleciała w bok na kracie
Daszka
Po tym co ta dwójka teraz wyrabia, to nie wierzę, że 5 siedzi spokojnie w kącie🤣. Więc chyba już poleciał.
Efa
Efa
Już myślałam, że 6. też poleciała, ale znowu się pojawiła. Może na kamerze była...
Daszka
On biega jak szalony po kracie i czasem chowa się w martwym punkcie na końcu kraty. Ale z nich cudne wariaty😅
Efa
Efa
5MA ćwiczy skrzydła na progu i kracie
48 Views
48
tarodo
prawie poszybował
Efa
Efa
Taa, trochę się przestraszył ;)
Chyba któryś poleciał, bo dwa na wizji? Jeśli tak, to najwcześniej ok. 6.25.
Eee, ślepa jestem, śpi zamaskowany. ale znów nieźle szaleli rano.
Tu dwójka młodych  rano "na krawędzi": https://zapodaj.net/plik-ifv4hNsRfd
58 Views
58
elik
są w komplecie w budce
tarodo
muriel
Później zobaczyłam ;)
Rano 6MA tak szalał na podeście, że byłam prawie pewna, że odleci, ale już nie mogłam go dłużej obserwować. A tu niespodzianka, chłopak wybrał jednak wciąż domowe pielesze ;)
44 Views
44
More