Display: All
w Dolinie wszystkie cztery
78 Views
78
Daszka
Cudny widok:)
No to mamy Leśmira 🙂
Leśmir i Xenia 😁
92 Views
92
jest 11:05 i one naprawde zachowuja sie jak pisklaczki. Mamusia karmi jednego, a on jej sie zali strasznie :)
95 Views
95
Dolina któraś wróciła, nawet 3 są
96 Views
96
takie sierotki jeszcze, mama przylatuje, karmi ich krotko, potem sie dra, jak dzieci :)
Clerisy
wróciły po życzenia z okazji Dnia Dziecka :) Dobrze je widzieć... chociaz nie w komplecie, ale zawsze to cos...
dokladnie, dzieci to dzieci, co z tego ze cialo maja juz dorosle? Dra sie jak matka przylatuje w nieboglosy, hihi
Barlinek - cała trójeczka na słoneczku się grzeje
87 Views
87
Dolina- pusto
82 Views
82
W Dolinie chyba dwa głodomorki proszą o jedzonko.
101 Views
101
Barlinek tatuś karmi
105 Views
105
jur
jur
Byłem  wraz z kilkoma innymi FF na tym wsiedleniu. W sumie było 18 sokołów. Dwa z nich zostały podłożone parze, która miała 3 pisklęta. pozostałe trafiły do kilku wolier.
128 Views
128
Para zaakceptowała ?
jur
jur
Zostały postawione przed faktem dokonanym 😄. Tak naprawdę to zawsze akceptują, tym bardziej że pisklęta były w podobnym wieku.
Gawi
wyjątek,  Astra
jur
jur
Astra wtedy nie miała swoich piskląt.
Też uważam ,że teraz mogłaby przyjąć .
W Nowych Ramukach 4 młode, albo więcej tylko nie widać. Ktoś wie od kiedy?
110 Views
110
Iwona65
Więcej. Miałam przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, dowieźć do puli wsiedlanych jednego młodego od sokolnika i jemu będę zdecydowanie kibicować. 7HS
tarodo
jest komunikat na stronie stowarzyszenia https://zapodaj.net/plik-ExdwJtCzla
Tydzień temu zostały wsiedlone ,o ile dobrze pamiętam 4 szt .
Dzień dobry, chwilę mnie nie było.
Co się stało z jednym pisklakiem w PKiNie?
86 Views
86
3 odleciała 💪 ale jedna jeszcze na gałezi jest
107 Views
107
58basik
Pierwsza z pozostałej w gnieździe dwójki, odleciała o 10:37.
Clerisy
O 15:32 :)
Dan21
O 10:34 była matka i to ona odleciała.
Jedzenie na gałezi 😇
91 Views
91
Dolina pusta:((
92 Views
92
Smutno sie zrobilo
Dan21
Są, są nawet chyba coś szamia 🤫
jeszcze jedna jest.
Dan21
Dwie sa
Dan21
Siedzą na gałezi, pod kamera
W Dolinie już wszystkie poza gniazdem( dwie na gałęzi)
108 Views
108
More