Display: All
Młodzież w budce ale nie wiem czy są wszystkie ,  bo z tego  co widać z kamerki  1 . to się wydaje że są tylko dwa  leżące .
58 Views
58
elas59
Wstały i teraz widać że są tylko dwa , to znaczy że jedno jest na wagarach .
elas59
Jeden był schowany z tyłu którego nie zauważyłem , to są jednak wszystkie w budce na nockę .
evanelina
Chociaż w nocy są w jednym miejscu 😁
Kolacja na zapleczu.
55 Views
55
3 młode w kam 2., chwilowo
55 Views
55
Parę minut po 16 jeden pojawił się w progu wszedł do środka i zajął się sucharem .
62 Views
62
elas59
A teraz popilnuję klapy .
elas59
Dwa w kam . 3 - jeden trenuje skrzydełka zaraz za budką a kolejny z tyłu przy obrzeżu .
elas59
Jedzenie suchara skończone więc trzeba teraz skrzydełka potrenować na lotnisku .
W kamerce 3 widać kogoś przy kominie z tyłu .
57 Views
57
Tyle widziałam i raczej nic na razie.
https://zapodaj.net/plik-dPFjZD7kSv
67 Views
67
Efa
Efa
A teraz jest Zoe czy Czech?
Efa
Efa
Może wcześniej był Czech?
evanelina
Teraz Czech siedzi
Efa
Efa
Zoe wołała jakby zmiany chciała, teraz skubie budkę, przekłada kamyki wstaje i kładzie się... coraz bardziej ruchliwa jest
55 Views
55
Efa
Efa
Ale nadal widzę tylko jakąś rysę, która jest już długo, no i niczego nie słyszę ciekawego
Młody klapy pilnuje
56 Views
56
Efa
Efa
Żeby nikt nie wszedł, słusznie🤣
Na EC4 kamera już w zbliżeniu na potencjalne klucie:). Obserwujcie, nasłuchujcie i relacjonujcie obficie, proszę🙏, bo akurat przez 2 dni jestem totalnie zarobiona☹️.
52 Views
52
W kam.3 karmienie. Migawka i Eko obecni, tylko Laborantus gdzieś się zapodział
50 Views
50
Iwona65
Najpierw Afrodyta z łupem na dachu prowokowała młode do skoku
evanelina
I posiłek na zapleczu, dalej blondasy obecne
Efa
Efa
Zoe wstała, popatrzyła na jajka i dalej inkubuje. A ja wciąż niczego nie słyszę z jajek 😉
44 Views
44
Trójka na wizji , za chwilkę dwójka a potem kolejny poszedł za komin i został jeden
Teraz pojawił się drugi na lotnisku , mają cały pas startowy dla siebie .
55 Views
55
6:20 i pusto. Młodych ani widu ani słychu.
61 Views
61
Daszka
Teraz cała trójka na wizji:) Przez chwilę😅
tarodo
nic też nie słychać
Cała trójeczka piękne śpi w budce
64 Views
64
Dla miłośników Łodzi i nie tylko. Na pewno dla tych co nie wysiądą po przeczytaniu trochę długiego tekstu. Bo filmik jak kto chce, można przewijać 
https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/lodz/30996-sokol-wedrowny-lodz-veolia-ec3-2026?start=220#323437
75 Views
75
Daszka
Dzięki, Iwona, lubię długie teksty😉. Ale to naprawdę straszna wtopa, że absolutnie nikt z nas tego wydarzenia nie widział😅.
evanelina
Bardzo ciekawe! Czyli rano, Gdynek mógł towarzystwo sprowokować... Tylko dalej do mnie nie dociera, że wyszli wszyscy razem, mam w pamięci drącą się z budki Veolke w poprzednim sezonie...
More