Display: All
Teraz są 2  Ramukach
67 Views
67
Efa
Efa
Dwa sokoły w Ramułkach
66 Views
66
Efa
Efa
A może i 3😉
o 4:44 jeden z wczorajszych wrócił podjadał sucharów i ponownie poleciał
88 Views
88
tarodo
trzeci też poleciał
Kolejny poleciał
87 Views
87
tarodo
będzie hat-trick ?
Dan21
Na razie siedzi jak zaczarowany 🤪
tarodo
chyba jednak zostanie dziś w gnieździe
Efa
Efa
Jak on teraz sam zaśnie😉
tarodo
jeden albo dwa są gdzieś blisko bo słychać a ten trzeci tylko zagląda w dół
Efa
Efa
Niewiadomo, któremu lepiej 😀
tarodo
Xenia przyleciała pilnować tego w gnieździe
Barlinek, drugi wylecial o 21.11
62 Views
62
Wczoraj po 22-ej gniazdo adaptacyjne  Ramukach odwiedził puchacz i zajumał kurczaczka
https://youtu.be/WayDEYWgYL0
😆
62 Views
62
Iwona65
A dlaczego nie puszczyk?
Efa
Efa
🤣
Efa
Efa
Barlinek. Młody siedzi na ulubionym miejscu Xeni, a drugi młody też tam by chciał się zmieścić😄
53 Views
53
Efa
Efa
No i zleciał, bo miejsce się nie zwolniło...
Powinien sobie poradzić,  szkoda,   że już po 20 - stej , noc przed nim ..rodzice zapewne mają go na oku .
tarodo
za chwilę może być powtórka
Barlinek - Takie miejsce na drzemkę jedno młode sobie wybrało https://zapodaj.net/images/686668befeae8.jpg
😮
75 Views
75
Kolacja wjechała. Na razie pusto, ale pewnie zaraz chętni się zjawią
71 Views
71
Amika
Są 3 pasibrzuchy
Piec ptakóww  Nowych Ramukach, pewnie jeden z innego gniazda?
56 Views
56
tarodo
tam było 16 młodych chyba w 4 klatkach
Amika
Miska pusta, tylko dwa jest teraz
https://zapodaj.net/plik-Afwl7emRqo
W Dolinie dwie panny na wizji.
51 Views
51
Barlinek- jeden ćwiczy skrzydła, drugi śpi, trzeci je 😆
76 Views
76
Jeden na daszku pilnuje i 3 w klatce leżakuje
76 Views
76
Amika
Dwa z klatki już się wyspały 😀
Trójka  w gnieździe adaptacyjnym, dwa leżakują, jeden  siedzi na dachu gniazda. Miska opróżniona, choć rano sporo w niej było :)
56 Views
56
Efa
Efa
Ramułki. Troje w budce
77 Views
77
More