Czekałam na oficjalne potwierdzenie i się chwalę! Mój Magnat 😁 W tym roku wyjątkowo mi się poszczęściło bo i moja Zoria z Torunia wygrała i Kraken z Gdyni 🙂 Ja wiem to tylko konkurs ale jestem dumna !!!😁
Dziękuję, bardzo mi miło. W tym roku planuję uczestniczyć w Zlocie . Mam nadzieję, że wydarzenie okaże się owocne pod względem obserwacji sokołów oraz wymiany doświadczeń z innymi FF😊
W tym roku planuję uczestniczyć w Zlocie . Mam nadzieję, że wydarzenie okaże się owocne pod względem obserwacji sokołów oraz wymiany doświadczeń z innymi FF😊