Display: All
Efa
Efa
Pałac. Byłam dziś pod Pałacem, sprawdzić, czy sokoły daleko nie poleciały i będą na naszym Zlocie 😄. Najpierw jeden siedział na zapałkach. Potem padał deszcz, a jak się rozpogodziło, to wreszcie pokazały piękne loty. Jeden kreślił koła i co jakiś czas inny go doganiał. Nie wiem który był który, bo światło było słabe. Na koniec jeden pilnował całości znowu z zapałki, zerwał się silny wiatr i któryś zmienił stanowisko obserwacyjne na iglicy. No i potem to już wicher i deszcz, więc nie było na co czekać ;). ps. Ekspedientka ze sklepu z bombkami (który jest obok miejsca Zlotu) już nie może się doczekać, kiedy spojrzy przez lusię na sokoły w sobotę...
111 Views
111
Yvone
Już za chwileczkę spełni sie Pani "Bombkowej"  marzenie
😆
Czekałam na oficjalne potwierdzenie i się chwalę! 
Mój Magnat 😁
W tym roku wyjątkowo mi się poszczęściło bo i moja Zoria z Torunia wygrała i Kraken z Gdyni 🙂
Ja wiem to tylko konkurs ale jestem dumna !!!😁
110 Views
110
Lili
👌🏻👍🏻🤩
Amika
Gratuluję obu Paniom FF 🤗
powsinoga
Gratulacje 🤗🥰
jur
jur
Gratuluję wyboru i wygranej. Cieszę się że wygrała zalogowana i aktywna FalcoFanka 👍🏻
monikam54
Dziękuję, bardzo mi miło.
W tym roku planuję uczestniczyć w Zlocie . Mam nadzieję, że wydarzenie okaże się owocne pod względem obserwacji sokołów oraz wymiany doświadczeń z innymi FF😊
Monika , idź za ciosem i zagraj w LOTTO -  i wygrywaj 🤗🤗🤗
monikam54
Tam akurat szczęścia nie mam 😆🤷
Gratulacje 😊
Gratulacje. Bardzo ładne, pasujące imiona
monikam54
Dziękuję
Ja zaproponowałam Lorda i wygrał, ale Magnat skradł moje serce
monikam54
Gratuluję również wygranej
Gratulacje😃
Kawęczyn  karmienie
116 Views
116
..mama solidnie nakarmiła młode..
Efa
Efa
Na Żeraniu muszą się ganiać, bo je słychać
110 Views
110
Żerań na podeście ktoś śpi, wczoraj widziałam loty dwójki na Żeraniu, trzecie siedzialo na galerii nad budką.
124 Views
124
tiga8
Już nie ma 😄
Dan21
Jeszcze jedno 6 na daszku jest,
Nie ma żadnego pałacowego.
112 Views
112
jotesz
Nie nocowały już w gnieździe, tylko mamusia czuwała na puszkach. Znaczy, że latają i mają miejscówki na murach pałacu.
Pałacowe to chyba obydwa poleciały.
104 Views
104
Żeranskie chyba dziś na dachu będą spały 😇
102 Views
102
Maluszki  odkryte, można podziwiać jak już urosły 🤩 Kawęczyn
141 Views
141
PKiN,  młodzież z imionami .
134 Views
134
.to teraz tylko hrabina pozostała bezimienna 🤔 😉
Szkoda że na Żeraniu tak mało widać daszek i nie wiemy czy jest tylko jeden czy więcej młodych u góry bo budka pusta .Na daszku dziewczyna  6NU
127 Views
127
Efa
Efa
Hrabia był przez chwilę na barierce. Pociokał.. a 2MC i tak siedzi w rynnie w kam2😀
112 Views
112
będzie jedzone, Kawęczyn
99 Views
99
Efa
Efa
Pałac. Samica wróciła. Zobaczyła podziobany obiad i zajęła się przygotowaniem w budce.. młody po lewej na białej rurze
83 Views
83
Efa
Efa
Zaszalał po daszku, tylko zjazd było słychać. Obecnie w kam2 w rynnie. Matkę tak ten hałas zainteresował, że przestała pióra skubać
Efa
Efa
Ledwie go widać pod różową belką
Efa
Efa
Samica skorzysta i sama się posili.
Efa
Efa
Pałac. Dostaaaawa. Kto chce ten je. 2MC zajada.
70 Views
70
Efa
Efa
1 MC gdzieś poleciał, a tu porcja dla czterech😉
Efa
Efa
Matka coś pogadała pod nosem i poleciała go szukać
More