Display: All
Ekologus posila się na daszku.
49 Views
49
Brawa dla operatora kamery za te "wędrówki" za maluchem, któremu uciekała matka  😀👋🏻
47 Views
47
Jak by ktoś myślał, że może maluch na EC4 jest niedożywiony to co najmniej trzecie karmienie dzisiaj a pewnie było więcej. Za każdym razem wole jak spora piłka a potem obowiązkowe dogrzewanie choć to już trudne bo dziecko ma swoje zdanie i nie zawsze daje się ogarnąć.
😆
51 Views
51
Dzień dobry! Jeden naleśnik na daszku 😄
49 Views
49
jur
jur
EC4 karmienie
53 Views
53
evanelina
Znowu?😅
Migawka na daszku
42 Views
42
elas59
Teraz zajęła się sucharem .
Chyba mój błąd. To chyba był Ekologus. Teraz pojawił się na poręczy Laborantus i z nieba prosto na łupie wylądowała Migawka. Szkoda, że tak odsunięta jest kamera.
44 Views
44
Na EC3 Laborantus sam musi sobie "rozpakować" śniadanie. To dziwne bo duża zdobycz leżała na daszku i Laborantus jakby dopiero po jakimś czasie siedząc na poręczy zauważył i odtańczył taniec radości.

Na EC4 wiadomo Zoe karmi.🤣
42 Views
42
Efa, jak chcesz to do Twojego postu pasuje na EC4. Wyjaśnia dlaczego młody miał wole jak głowę... No prawie 😉 Zoe go dopychała łupem od samca. https://youtu.be/xwhRmXPVYy0?is=t4ExvZdy14sx7jtj
46 Views
46
Efa
Efa
Super! Zaraz dorzucę
jur
jur
EC4 karmienie
40 Views
40
evanelina
Maleństwo dziś je, prawie, bez przerwy 😁
Iwona65
Pasibrzuch
Fryckowa2008
😂
Efa
Efa
🤣
EC4 karmienie (drugie pod rząd)
42 Views
42
Efa
Efa
EC4 karmienie
38 Views
38
Na EC3 samotna Afrodyta na poręczy. Na EC4 Zoe karmi a wcześniej kiedy samica wyszła z budki Czech pilnował daleko przed budką.
Edycja - jest na budce Ekologus.
41 Views
41
EC4 podwieczorek, ale widać tylko kuperek 😁
😆
52 Views
52
Trzy naleśniki na daszku 😂
48 Views
48
More