Jest jeszcze młody, może zostawić rewir tak jak Cieplik. Nie wszystko toczy się tak jak w książkach piszą. Jak zostanie, hormony w odpowiednim czasie zagrają,
Nowa samiczka siedzi na ulubionym miejscu Helgi.Magazynuje jedzenie w gnieździe. Widać że się zadomowiła i czuję się panią na włościach. A ja wciąż wierzę że Helga wróci
No niestety,ja jestem realistką i na powrot Helgi chyba nie ma co liczyć...podziwiam FF, którzy konsekwentnie wierzą, że nasza Helga wróci....... przyznam się jednak, że do tej pory czuje się dziwnie, gdy widzę nową na kracie..... jakby z innej bajki byla....jednak sentyment do Helgi pozostanie....😘 trzeba się mimo wszystko cieszyć, że jest nowa, dorodna samiczka i szansa wiosną na udany leg......... 😊
To drugi raz, gdy Baron oddał łup. Poprzednio chyba zabrał jej ze spiżarni, bo długo wypoczywała na podeście, gdy poleciała w pogoń za kimś z łupem, a po 30 sekundach na podeście wylądował Baron bez niczego.