Display: All
Dziewiątka na kracie
Baszka
Odleciała z resztką łupu
A cóż to za piękność siedzi na krawędzi podestu, tyłem do kamerki 😊🌞
elik
nowa samiczka
Witam wszystkich, dziewiątką na podeście 🙂🌞
Baszka
Odleciała o 11:47
Baszka
Nadal obecna
elik
"sęp" już kręci się w pobliżu
Baszka
Je śniadanie
mam wrażenie, że Baron zaczął unikać budki, opuścił już dwa potencjalne posiłki (łup ukryty przez samicę w budce)
jolajola
nauczy się współegzystować z Nową, on już jest za dorosły, by opuścić rewir jak Cieplik
Gawi
Jest jeszcze młody, może zostawić rewir tak jak Cieplik. Nie wszystko toczy się tak jak w książkach piszą. Jak zostanie, hormony w odpowiednim czasie zagrają,
JS
boi się młodej i ...za Helgą tęskni, jak ja :(
Dziewiątką przysypia na podejście 😆
niza
Godz. 16:40 nadal przysypia
Sokół na podeście
samica kończy poranny posiłek
"Dziewiątka" z łupem na podeście
Baszka
Odleciała
Baszka
Nadal siedzi na kracie
Nowa samiczka siedzi na ulubionym miejscu Helgi.Magazynuje jedzenie w gnieździe. Widać że się zadomowiła i czuję się panią na włościach. A ja wciąż wierzę że Helga wróci
No niestety,ja jestem realistką i na powrot Helgi chyba nie ma co liczyć...podziwiam FF, którzy konsekwentnie wierzą, że nasza Helga wróci....... przyznam się jednak, że do tej pory czuje się dziwnie, gdy widzę nową na kracie..... jakby z innej bajki byla....jednak sentyment do Helgi pozostanie....😘 trzeba się mimo wszystko cieszyć, że jest nowa, dorodna samiczka i szansa wiosną na udany leg......... 😊
Iwona65
Amen
Tom
Tom
Może po wyborach, bo stosunek do Niemców jest taki, że nie dziwię się, że odleciała
Samica na podeście. Resztki ze śniadania w budce.
Terka
11;00 samica coś skubie na podeście, jakieś resztki.
chyba samica po raz pierwszy ma zamiar ukryć resztę łupu w budce
elik
chyba nie wie, że Baron wie o takich skrytkach 😁
samica z łupem na podeście
Sokół w budce 😊
To Baron
Baron zajumał jej (...) 😂
elek
charakterna, nie pozwala sobie w kasze dmuchać i nie ma zamiaru wkupywać się w łaski jaśnie pana…
Mimi
To drugi raz, gdy Baron oddał łup. Poprzednio chyba zabrał jej ze spiżarni, bo długo wypoczywała na podeście, gdy poleciała w pogoń za kimś z łupem, a po 30 sekundach na podeście wylądował Baron bez niczego.
Renata1975
Ona biedna nie ma chyba jeszcze pojęcia na co się tu pisze 😂
Ciekawe czy będzie miała tyle cierpliwości do Barona co Helga
Renata1975
(...) odzyskany 😂
Młoda z (...) na kracie.
More