Dzień dobry 😊 Dodam inf. dla zainteresowanych losami Orbity. Młoda w końcu opuściła swoje długo zajmowane miejsce pobytu i ruszyła w Polskę. Minęła Płock ,Piotrków Trybunalski, Częstochowę i dotarła w ok.Kluczborka
Natomiast Edzia ,ta dalej przyklejona do taty i komina 😁