Display: All
Baron na podeście 😍
z mieszanymi uczuciami donoszę, że Baron miał gorącą randkę z nowa samicą
Yvone
:D rozpieszcza go :D
tiga8
🙂
Lili
Witam FF! Ach 😉 Ci mężczyźni... orły, sokoły, herosy!😌
elik
🤣
tiga8
Dzień dobry to bardzo dobrze może go trochę podkarmi
elik
pozwoliła mu zabrać łup z budki
9CW jadła w budce a teraz jest na kracie (podeście )😊
Baszka
Odleciała
Dziewiątka już na kracie
Samica z łupem na kracie
elik
to jej wczorajsza kolacja, była odłożona do budki
Sokół jest na podeście 😊
Dziewiątka posila się na podeście
Baszka
Odleciała o 6:51
elik
Baron musi być w pobliżu sądząc po reakcji samiczki
Dziewiątka na kracie 🌞❤️
samica na kracie
obecna samica
Dziewiątka na kracie, czyści pióra 🌞❤️
Było błędnie zapisane nawet na stronie Pecu, 2CX był Żarko a powinien mieć Kozak, Diasy a powinno być Daisy. Po mojej interwencji poprawiono na stronie Pecu, na Naszej stronie już nie 😜
Baron pilnuje gniazda 😀
Kos
Kos
Wcześniej była samiczka 9CW
Baszka
Odleciał
Sokół w budce
W wykazie zwycięskich imion jest błąd, który dotyczy samicy 9CU Daisy z Wałbrzycha, córki Helgi i Bolko z 2021 r. W Sokolopedii zapis jest prawidlowy, natomiast w spisie, o którym mowa wyżej pomylkowo wpisano Diasy,(co robi różnicę) Daisy, to była ostatnia pani na Zamku Książ w Walbrzychu i wlasnie po niej piękna córka Helgi i Bolko odziedziczyła imię..... 😍. OP, prośba do Ciebie, o wyprostowanie tej pomylki.😊 dziękuję .... 🙂(a może to ktos inny się tym zajmuje?)
I widzisz wifi - zwykła literowka, a kłopot tak duży, jak (nie przymierzając) z Walbrzycha do Warszawy 😜dzięki Ci inspe za empatię i wsparcie 🌻
Inspe
https://www.pecsa.pl/sezon-legowy-2021.html
Na tej oficjalnej stronie PEC WAŁBRZYCH imię samiczki jest zgodne z nazwą historyczną księżnej Daisy.
Taka nazwa młodej sokolicy została zatwierdzona i podana do publicznej wiadomości porządnie od początku poprawnie na stronie, na której ogłoszono wyniki konkursu. Nie wiem na co się Tiga powołuje, ale chyba to nie jest tak jak mówisz. Zamiast podziękować Kysza09 za znalezienie błędu na naszej stronie, nie pochylasz się nad nią, tylko ją ignorujesz.
tiga8
Ale to Wałbrzych tak podał, jak oni sprostują i oficjalnie podadzą to i my zmienimy ,a puki co będzie tak jak podała Cieplownia
To tak jakby imię Petra zapisać jako Perta..... 😜Taka mała i taka duża jednocześnie różnica........a brzmi zupelnie inaczej....
U nas każdy wie, jak się pisze i czyta imię Daisy, i nie jest to Diasy......
Czyli błąd wyszedł z Wałbrzycha, i DAISY przez nieuwagę zostala DIASY ......
jmg
jmg
Odszukałem źródło informacji z którego wzięło się imię "Diasy" w tej właśnie pisowni.
To nie był konkurs organizowany przez Stowarzyszenie SOKÓŁ. Organizatorem był PEC. Poniżej informacja dotycząca wyników tego konkursu pochodząca bezpośrednio od organizatora:
---------------------------------------------
From: Dział Marketingu PEC S.A. Wałbrzych [mailto:marketing@pecsa.pl]
Sent: Friday, April 08, 2022 9:43 AM
To: Stowarzyszenie SOKOL
Subject: Imiona sokołów - Wałbrzych

Witam Panie Sławku.

Poniżej imiona jakie otrzymały pisklęta w 2021 roku:

• Samiczka o numerze obrączki 9CU otrzymała imię Diasy.
• Samiczka o numerze obrączki 0CU otrzymała imię Gospocha.
• Samiec o numerze obrączki 2CX otrzymał imię Żarko.
• Samiec o numerze obrączki 1CX otrzymał imię Kozak.

Z poważaniem
...
Specjalista ds Marketingu
Dzięki.....i Ty wpisałeś prawidlowo 😊
oczami.ptakow
Spisu imion nie mam. Ja tylko sokołopedię robię. Tym się zajmuje jmg.
More