Display: All
Baron piórka układa
1 View
1
pewnie to Baron na podeście
1 View
1
Baron przeżuwa suchary
1 View
1
Baron na obiedzie 🥰
1 View
1
eevik
😳🥺 w głowie się nie mieści...😢
14 -letni "snajper" zatrzymany...
eevik wspomnienia o Heldze są wciąż żywe i nadal bolą......
Myślałam, że lekiem na utratę Helgi będzie nowa sokolica, już się cieszyłam, ale niestety los chciał inaczej i zniknęła również ona 😪 no cóż.... Narazie podwójna żałoba u nas.... a Baron wrócił do czasów kawalerskich i musi być samowystarczalny......
Gawi
W Wałb złapali jakąś grupę strzelających do okien szkoły na Podzamczu i nie tylko. Jakieś młokosy z procami i 65 latek z jakąś flintą.
eevik
Siedzi nasz samotnik pod podestem,.tam gdzie Helga lubiła przesadywać...
eevik
Rozmawiam z sobą 🤣
eevik
Podgląd padł...
eevik
Dobrał się do przekąski zostawionej kilka dni temu na progu
Baron był dzisiaj tylko przez 3 minuty na podeście. Łup jak położył tak leży nadal
1 View
1
Baron ponownie na kracie, zapomniał o ptaszku ?
1 View
1
Baron przyleciał na kratę
1 View
1
elik
już odleciał
Tom
Tom
Baron na kracie
1 View
1
Samotny Baron na podeście , w czarno - białym kadrze .....poleciał
1 View
1
eevik
Dobrze że się pokazał☺️ mam nadzieje ze do wiosny doczeka się jakieś samiczki
Kos
Kos
Dzień dobry
Baron się pokazał ,uffff
1 View
1
tiga8
Jak zawsze.
Iwona65
Tylu miłośników tego gniazda i Barona, a na forum żadnego zrzutu choćby, o informacji nie wspominając 🤔
Tez tak myślę Kos 🤣
Kos
Kos
Może przeczytał nasze wpisy 😉
Jaka dobra wiadomość z rana 👍😀
Coś mi się wydaje że i Barona nie zobaczymy ,od 23 się nie pokazał.
1 View
1
Antonówka
Może ktoś z grupy na miejscu, kto ma czas i chęć się wybrać na miejsce na obserwacje?
Pamiętam, że jedna z FF z Walbrxycha pisała tutaj o swoim sąsiedzie, który strzelał do naszego Bolko ☹️To miało miejsce na Nowym Mieście (dzielnica W- cha) przyznaje, że wtedy potraktowalam tą informacje z przymrużeniem oka..... Ale teraz oceniam ją inaczej...to było ponad 2 lata temu, czy ktoś oprócz mnie pamięta ten wpis?
Mimi
😔
Renata1975
To ja pisałam, mamy golebiarzy, którzy chętnie pozbędą się sokołów 🙄
Mimi
To ważna informacja, dziękuję za jej przywołanie.
Nie chcę siać niepokoju i teorii spiskowych, ale te zniknięcia sokołów w Walbrzychu zaczynają mi sie nie podobać........przecież przyczyna śmierci Bolko też jest nieznana......a teraz kolejne przypadki....
Gawi
To wcale nie muszą być teorie spiskowe, biorąc pod uwagę lubelski przypadek. W Słupsku też, jakieś dziwne zawirowania z rezydentami
Antonówka
Baron, jeśli patrzeć na wpisy na forum, to też ostatnio kilkudniowe przerwy w pojawianiu się na wizji miał.
Kos
Kos
Wpisami na forum akurat bym się nie sugerowała ,nie są systematyczne 😏
Antonówka
Jeśli dobrze pamiętam, to chyba ona zaczęła się rzadziej pokazywać na wizji? Może po prostu nie przypasował jej rewir i poleciała dalej w świat. Długo pewnie pustki tam nie będzie, ale wiadomo, to nie to samo co rezydencji z którymi jesteśmy zżyci.
W Łodzi rezydenci jakoś sobie radzą.... A w Walbrzycu, druga z sióstr, miala mniej szczęścia........ w sumie to nie wiadomo, co się wydarzylo ☹️
Kos
Kos
9CW pokazała się z dnia na dzień i tak samo z dnia na dzień zniknęła 🥺
Ostatni raz na podglądzie była widziana 5.10
To ostatnie jej spotkanie z Baronem
https://youtu.be/bMlWVF1H9Ig?si=kpIH_nOxDlCRSDeA

A to ostatnie dwie wizyty Barona

https://youtu.be/nWL4KL0XNHk?si=VL7dBU7AlF8JWaZA
Antonówka
Może nie dogadał się z nową samicą i poleciał szczęścia szukać gdzieś indziej?? Ja bym też nie skreślała Helgi, może przegrała potyczkę o teren z tą inowrocławianką. Młoda z dnia na dzień się wtedy pojawiła po Heldze, więc szansa zawsze jakaś jest.
Może wróci i przyprowadzi nową samicę....ten rok jest tragiczny w odejścia/ zniknięcia sokołów 😞
jur
jur
Sokołów przybywa, reintodukcja działa, dlatego trzeba się przygotować na więcej takich zdarzeń typu zmiana rezydentów. To najbardziej prawdopodobny scenariusz.
eevik
Smutne to... może poleciał szukać swojego miejsca skoro nie było tu samic... człowiek się do niego przywiązał widząc jego przemianę z podlota w dorosłego samca...
oczami.ptakow
Samiec mając terytorium, nawet bez samic, to go pilnuje. Sam z siebie go nie opuszcza.
malizna na kracie
1 View
1
Pustułka na podeście w Wałbrzychu 😊
1 View
1
Baron na podeście 🙂❤️
1 View
1
Sokół na kracie
1 View
1
More