Display: All
Niech magia tych Świąt rozświetli Wasze życie, przynosząc zdrowie, szczęście i pomyślność. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzę pracownikom Pec Wałbrzych i Wszystkim miłośnikom Naszego gniazda. ❤
40 Views
40
Chciałambym uspokoić, Barona widziałam w niedzielę siedział na kominie w takim okienku po drugiej stronie komina 😉
Próbowałam zrobić zdjęcie ale z telefonu kiepsko było o takie zbliżenie.
35 Views
35
Renata1975
Obiecuję, że w niedzielę poświęcę więcej czasu aby zobaczyć co się tam dzieje, ogólnie zaglądam codziennie, pracuje w Auchan który jest niedaleko i z parkingu świetnie widać komin, jednak nie mam siły obecnie na głębsza obserwacje, praca w markecie przed świętami daje popalić 🤭
Faktycznie nie widziałam go wcześniej ale w niedzielę na bank widziałam go, chyba, że to był inny sokół 🤔
Do niedzieli wytrzymacie i pokręcę się tam dłuższą chwilę 😉 w końcu muszę utrzymać zrobienie te 10 tys kroków 😂
grzegorz611
Na święta Baron przyleci 😜
W niedzielę byłam w Walbrzychu na pchlim targu, tam jest bardzo dobry widok na komin, chyba godzinę wpatrywalam się w komin i pustki....nawet pustulki były nieobecne lub pochowane.....
Tom
Tom
Ja też twierdzę, że Barona nie ma, byłam kilkanaście razy pod kominem o różnych porach dnia, z dobrą lornetką i nigdzie go nie widziałam
grzegorz611
A ja twierdzę że Barona nie ma, oby wrócił. Od tygodnia codziennie obserwuję i samca nie widziałem, ale co ja tam wiem 😜
tiga8
Przez lunetę możesz zrobić fotkę telefonem, my tak robimy pod kominami
Renata1975
Ja w niedziele będę się nudzić, więc chętnie zobaczę co się dzieje koło komina 😉
elik
super wieści 👍
Renata1975
Obiecuję, że w niedzielę wezmę lornetkę i popatrzę dokładnie gdzie on urzęduje i dlaczego nie zagląda do budki.
Bo może znalazł sobie inna miejscówkę? 🤔
Tak czy siak na bank w niedzielę około 15 był na kominie 😉
Renata1975
Niestety nie mam dobrego aparatu mam tylko dobra lunete i lornetkę, więc ze zdjęciem będzie kiepsko 🤷‍♀️ ale na bank w niedzielę pochodzę wokół komina bo i tak nie mam nic lepszego do roboty 😉
A ja jestem " niewiernym Tomaszem" ,dopóki nie zobaczę ,to nie uwierzę 🤔🙂czekam na niedzielę , chociaż w sumie to Wigilia .........narazie u mnie bez euforii....
Być może ten wpis przeczyta ktoś z pracowników Pec Wałbrzych, (wiem , że zawsze lubili sokolich lokatorów na kominie .).Baron nie pokazuje się w budce ,ani w zasięgu kamer ...jest gorąca prośba - czy można byłoby trochę częściej zerkać na komin ,aby upewnić się ,czy Baron jest obecny ??? Wczoraj dzwoniłam do Pec-u i rozmawiałam z jednym z pracowników i powiedział ,że widział niedawno Barona ( bez konkretów) to my też go niedawno 2 tygodnie temu widzieliśmy .....
Jeśli częstsze zerkanie na komin nie stanowi problemu ,będziemy bardzo wdzięczni....a za powiadomienie nas tutaj jeszcze bardziej ..
26 Views
26
Lizka
Łudzę się jeszcze, że gdyńska Bryza się gdzieś tak "zapodziała"...
jur
jur
Niekiedy w tym okresie (listopad/grudzień) sokoły, a przeważnie samce, gdzieś się "zapodziewają" na jakiś czas. Może i Baron tak ma. Kto pamięta jak Franek zniknął na około 40 dni ? Było to mniej więcej w tym okresie.
Do 20:30 sprawdzone, Barona nie ma
18 Views
18
Tom PW
16 Views
16
Teraz to można już się zastanawiać, co mogło stać się z Baronem ,ale nadzieja umiera ostatnia.😥
15 Views
15
tiga8
Podobno tych co strzelali, już złapali.
Iwona65
To może coś więcej?
tiga8
Ja też z kos codziennie sprawdzam zapis,co tam się dzieje ,giną nam sokoly jeden za drugim.
Gawi
Wczoraj też go nie było, sprawdzałam zapisy.
Dzisiaj Barona też nie było pomiędzy 3:30 a 21:30
8 Views
8
Tylko ciekawe ,czy grzegorz 611 tak przypuszcza ,czy to wie ?
Gawi
Raczej wie
Grzegorz niżej napisał, że Barona nie ma na kominie ....
Gawi
Jakoś nie bardzo wierzę, że poleciał. W stosunkowo krótkim przedziale czasowym, trzy zniknięcia, a jak się ma do tego to strzelanie o którym pisała tutaj Renata
Baron o chacie i o łupach zapomniał ?
8 Views
8
Ten rok był dla W- cha wyjątkowo pechowy ,miejmy nadzieję , że kolejny okaże się bardziej łaskawy i znowu w oku kamery zobaczymy sokolą rodzinkę 🙂Baronie wracaj z dziewczyną..na to liczymy ...😘
grzegorz611
Barona na kominie nie ma, zapewne szuka samicy. Jak znajdzie samicę to może nie wrócić, może samica znajdzie Nasz komin 😜
Gawi
to 5 dzień jak sprawdzam zapisy tak od 3:30do 21 coś tam i go nie ma
Sama już nie wiem ,co o tym myśleć 🤔🙁
Baron nas nie rozpieszcza swoimi wizytami....ostatni raz odwiedził gniazdo 4- tego grudnia ...przecież mógłbyś drogi Baronie , chociaż co drugi dzień wpaść i podpisać listę obecności ....a potem spokojnie lecieć i załatwiać swoje sokole sprawy ...a ty nawet zacząłeś się stołować na mieście 😏a tak na poważnie trochę przykro ,że w Łodzi komin tętni życiem , a tu przytłaczająca cisza ,po stracie dwóch partnerek ...no cóż ...czekamy .....
7 Views
7
eevik
Czekamy na Barona z utęsknieniem ☺️
Dzisiaj bylam w Walbrzychu, postanowilam, ze odwiedzę też Barona.. Niestety, nie zastalam go w domu... Bylo tak, jak niedawno pisał Grzegorz : komin stoi , dym leci, Barona nie ma 🤣 gdzie on jest, jak go nie ma??? Pewnie w jakiejś cieplej dziurze siedzi na kominie 😍
7 Views
7
W Świdnicy pustki i głucho wszędzie ,często przejeżdżam koło tego komina i się zatrzymuje ,chciałam Kozaka namierzyć ...niestety nie udaje się ......może on z tą młodocianą samicą na jakiś inny komin się przeniósł 🤔w sumie ,to ona już nie jest młodociana na tą chwilę ...
Terka
Może do Świdnicy lata ? Nowa chata tam czeka...a ciekawe co się z samicą stało. 🤔
tiga8
😉
powsinoga
może żony szuka 😆
Tom
Tom
Baron posila się zapasami
10 Views
10
Ladyassa
Byłam w święta w Wałbrzychu ale pogoda tak ciulowa że co wybierałam się pod gniazdo to zaraz wracałam bo padało 🤦‍♀️
Tom
Tom
Baron bez prowiantu
6 Views
6
Ostatnio polubił wieczorne łowy 😁
Tom
Tom
Zajada zapasy, ma w czym wybierać
Amika
Za godzinę lub dwie uzupełni spiżarnię :-)
Tom
Tom
Baron przyleciał z nową zdobyczą
4 Views
4
🤣
jur
jur
A mówili że darmozjad i nie poluje 🤣
Renata1975
Poluje, ostatnio go widziałam jak koło parku Sobieskiego upatrzył sobie śniadanie 😂 i nawet to polowanie ładnie mu idzie, zjadł na miejscu 😂
Do wiosny jest jeszcze trochę czasu..... A dobra reklama
to podstawa..... będą mlode na bank 😍
Tom
Tom
Baron chyba liczy na to, że się rozniesie jaki on zapobiegliwy i zjawi się jakaś "panienka"
My tu się o niego zamartwiamy, a on kolokwialnie rzecz ujmując - gospodarzy " całą gębą" 😜zuch chlopak.......... 😍
Tom
Tom
Ułożył piramidę i odleciał, on ma już zapasy do wiosny
Baron musiał wczoraj polować po zmroku. Jest w progu druga słonka, wg zapisów jest tam od wczoraj
2 Views
2
Antonówka
To jakie maleństwo raczej, krótkie lotki ma. Bliżej mu do jakiegoś świergotka.
Baron zgłodniał
2 Views
2
Dobrze ,że się pojawił w końcu dzisiaj , bo już wyobraźnia zaczęła podpowiadać różne scenariusze 🤔
More