Redzianka to chyba pierwsza wnuczka Bryzy i Bosmana, która objawiła się po pierwszym roku życia. Nordka co prawda z tego co pamiętam była kiedyś na MPECu, ale było to w pierwszym piórze. A tak zmieniając temat, czy to tylko u mnie Kwidzyn ciągle się tnie?