Display: All
Redzianka w dołku
53 Views
53
elik
poleciała
Redziankę męczy wyplówka 😃
51 Views
51
Samica na kracie czyści piórka
50 Views
50
54 Views
54
Dzień dobry, spotkanie z prezentem
51 Views
51
Redzianka dostała od samca niewielki prezent
51 Views
51
w Kwidzynie samiec
45 Views
45
Redzianka to chyba pierwsza wnuczka Bryzy i Bosmana, która objawiła się po pierwszym roku życia. Nordka co prawda z tego co pamiętam była kiedyś na MPECu, ale było to w pierwszym piórze. A tak zmieniając temat, czy to tylko u mnie Kwidzyn ciągle się tnie?
55 Views
55
U mnie chodzi bardzo dobrze.
oczami.ptakow
A u mnie właściwie cały czas się kręci. Na początku nie chce się załadować, a potem co chwilę się stopuje.
powsinoga
Jest jeszcze Tori w Wołominie, córka Fali, wnuczka Bryzy i Bosmana😄
oczami.ptakow
Tori jest jeszcze w pierwszym roku, także wciąż jest w najtrudniejszym do przeżycia okresie dla sokoła.
Redzianka ma porysowany dziób https://zapodaj.net/plik-mUPyM5GsBF
70 Views
70
Redzianka sprząta w gnieździe. :)
58 Views
58
Piękna budka i co najważniejsze są sokoły 😃👍
60 Views
60
Redzianka na kracie
68 Views
68
Redzianka wieczorową porą : https://ibb.co/1J8g58D
65 Views
65
Kwidzyn, spotkanie w budce
66 Views
66
spotkanie😃
60 Views
60
elik
Redzianka została
More