W sumie ciekawe jak będzie wyglądało po dorośnięciu potomstwo 9DA i Redzianki. 9DA jest bardzo ciemny, a Redzianka co prawda nie, ale ma ona bardzo ciemnego dziadka ( Bosmana ) i jestem ciekawy, czy te geny się objawią w jakiś szczególny sposób, czyli, że potomstwo będzie bardzo ciemne, czy będzie po prostu ciemne, czy może nie będzie różnicy wśród innych sokołów.
Sokół na podeście, ledwie widać piórka, kamerka zewnętrzna chyba jest źle ustawiona, nie obejmuje całego podestu, może coś się uda zrobić w tym temacie