Display: All
Karmienie, czwarte jajko całe
71 Views
71
elas59
W budce oboje próbują karmić - karmienie ukryte  .
Teraz Redzianka pięknie pokazuje jak się maluszkom jedzenie serwuje  😍
10.04 trwa karmienie. Zasłania, ale stoi blisko, dobrze to wygląda .
71 Views
71
elik
już najedzone, zasypiają
elik
ogarnięta ta samica, może już miała młode ?
Raczej nie, ale wykluczone nie jest.
Z tym ogarnięciem różnie, o 3 w nocy siadła na pisklętach i wieeelkim gołębiu, jak go wyjęła to trudno było uwierzyć że zmieścił się pod nią razem z pisklakami i jajami 😂
A czwarty w jajku.
Chyba pip w czwartym.
71 Views
71
Są 3
75 Views
75
buber
Inna technika karmienia, od góry. Widziałam tylko koniec, najwięcej dostał ten z prawej, drugi dziobka nie otwierał, a i tak próbowała mu coś wcisnąć, ostatni jeszcze schnie. Tori daje radę, to Redzianka też ogarnie.
buber
Karmienie w Kwidzynie.  O 5 Fiber najpierw mi zaimponował jak wymusił okazanie 2.5 lu 3 pisklaków. Nie wiem czy ten 3 już do końca wyszedł
65 Views
65
elik
🤣
Iwona65
A później utłukła bym.
Ok 3 są 2 pisklęta, 4,30 dwa maluszki już suche.
60 Views
60
elik
5,42 widzę pod samiczka coś różowego, czyżby trzeci się wykluł ?
muriel
Faktycznie,  trójeczka i jedno jajko 🤩
Fiber Przychodzi z jedzeniem,Redzianka go nie wzięła.
🐥🐣Druga pisklęta zaraz się wykluje.
55 Views
55
Kwidzyn, karmienie
63 Views
63
elik
albo i nie, wróciła samica, pogoniła samca i zasiadła na lęgu, łup na widoku
elik
wyniosła łup do kąta
Horror ale chyba jest ok pislak uwolniony
57 Views
57
muriel
takie ptaszysko to nienajlepszy posiłek do serwowania przez niedoświadczoną mamę :(
Czy aby Redzianka nie przydusiła małego łapą
57 Views
57
Fiber w końcu się zdecydował zobaczyć potomka i od razu zajął miejsce. https://zapodaj.net/plik-5V5udQV108
58 Views
58
buber
On też te skorupki zagarnia.Połowę już wcisnął pod siebie.
Nie rozumiem po co ona te puste skorupki zagarnia pod siebie
66 Views
66
Basiula
A to chyba że tak , to rozumiem ,,chęć ukrycia klucia" , pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją
Amika
To nic nadzwyczajnego, wiele samic tak robi. Moim zdaniem to instynkt, chęć ukrycia klucia.
muriel
To jej pierwsze klucie, nie ogarnia jeszcze co i jak 😀
Przez moment faktycznie wydawało się, że bardziej ją obchodzi pusta skorupka niż świeżo wykluty pisklak, ale już chyba ustawiła sobie priorytety ;)
Maluszek ma połówkę skorupki zaraz z niej wyjdzie 😊
58 Views
58
buber
Bosman znów został pradziadkiem.
muriel
Jest!
Basiula
Już jest, samica zjada skorupkę
Zauważyłem mały pip w jajku- Redzianka jajka rolowała i na sekundę dziurkę w jajku pokazała 😍
59 Views
59
muriel
Chyba wreszcie powoli wychodzi, widać  pęknięcie na jajku
Nie ma jeszcze pisklaka w Kwidzynie.
69 Views
69
Tak, i nawet nie słychać.
Edit, jednak słychać.
More