Display: All
samica 8EV waga 1040g - taką bestię wyhodowali Torka z Torkiem.  Szok i rekord !
Są 2 dziewczyny i 2 chłopaków
😮
Paula12
Ale pannica! Wow! Cudowna wiadomość 😊
elik
Torka na poręczy
Pozdrowienia z Torunia 😁
- samiec 6EV waga 700g
- samica 7EV waga 980g
- samica 8EV waga 1040g
- samiec 9EV waga 645g

https://zapodaj.net/plik-P0ZUj2ujVC
Ale pięknie zapozowały 🥰
Karola88
🥰🥰 Oooo jaka tłuściutka kluseczka 🤣🤣🤣 może podjada pierniczki 😂🙈
😆
elik
szok ile one w tym roku ważą ! z budki na budkę coraz większe, ciekawe jaka waga będzie w Dolinie
T&T nieźle  wypaśli  młodych 🥰
Myślę, że rodzice byli dużo bardziej zestresowani, niż maluchy:-) cudowne te nasze sokoly
elik
sokoły tak reagują na naruszenie rewiru przez intruza i bez znaczenia czy to ptak czy człowiek
Torka przyleciała
Paula12
A dzieciaki nawet okiem nie mrugną 😂
Porządne te nasze dzieciaczki,. Wiadomo już  jakiej są płci?
Gawi
2:2
Kos
Kos
Tak
Paula12
To czekamy na info 😁
toruniaki jakie grzeczne, jak spokojnie pozują
Grzeczne to mało powiedziane 😍
elas59
Szybko i sprawnie - biżuteria założona i do budki wróciły
elik
trzeba przyznać, że admin bardzo sprawnie pakuje je do worków ( w Lublinie było trochę z tym zachodu) czyli prawda to, że ćwiczenie czyni mistrzem
niza
O tym samym pomyślałam. Raz, dwa i do wora. Bardzo szybko i sprawnie.
gu5ia
Nie kopią, nie rzucają się 😂
Paula12
Właśnie to samo chciałam napisać 😁 piękne pozowanko do pamiątkowych zdjęć 😁
na kam 2 zoom na obrączkowanie
Wielkie dzięki za przestawienie kamery 😃
Ogromny szacunek dla Was za to co robicie ❤️
elik
krata opadła
elik
admin się napatrzeć nie może :)
niza
One strasznie szaleją w środku
Kos
Kos
Uwaga uwaga ,można wypatrywać ekipy 😊
Już czują, bo jeden lata i się denerwuje
słychać alarm
Kos
Kos
Dopiero teraz rezydenci w powietrzu
Kos
Kos
Druga galeria zdobyta
Ja ma tel i raczej słabo będzie widac
Paula12
Czy mógłby ktoś wstawić zdjęcie jak to wygląda z dołu? 😊
Kos
Kos
Będą później
Kos
Kos
Pierwsza galeria zdobyta 
Jeszcze dwie
😮
krzyś
No jeszcze z 10 minut, Admin zmęczony zaliczył dziś już jeden komin
Paula12
Podziwiam!! 😲
elik
no tak, tam widny niet, trzeba się na komin siłą mięśni wspiąć
More