Display: All
15:35 znowu jemy poza budką  odnalazły się 💞
Misza125
To tylko u mnie kamera nie działa?
jaro416
u mnie działa, ale po zmianie systemu muszę czasami kilka razy kliknąć ten link co ma niby naprawiać. Raz zadziała od razu, czasem po dwóch odświeżeniach za pomocą tego linku
Misza125
U mnie na telefonie niestety nie działa wcale.
jaro416
na telefonie u mnie też. Ani na androidzie, ani na ios
jaro416
@MartaL ja używam tylko Firefoksa, na inne się przerzucam tylko w razie konieczności - chociaż akurat Android jest wyjątkiem, więc może spróbuję. Z firefoksem na iOS jest ten problem że to tylko nakładka a pod spodem dalej to jest Safari, chociaż to może się zmieni niedługo w związku z nowym prawem UE. Oby :)
MartaL
Ściągnij cię na tel Firefox i będzie działać na tej przeglądarce 🙂
jaro416
super, dzięki za info. Ta samiczka to mój ulubiony maluch w tym roku. To chciałem usłyszeć 😄
14:00 powtórka. Emisia na kracie, mała pod
katarzyna.s
Trochę smutno się to ogląda. Minęła prawie godzina. Emisia nawet nie piórkuje obiadu tylko czeka i się rozgląda
Antonówka
Młoda jakąś godzinę temu pochłonęła duży łup. Głodna nie jest ;)
katarzyna.s
Dziękuję za uspokojenie. Od rana nie zaglądałam, teraz po pracy nadrabiam zaległości 😊
Wlezie małe do budki na noc? czy już na stałe pod progiem siedzieć będzie?
jaro416
na razie się nie udało wrócić. Wątpię. Pewnie jak jeszcze podrośnie i nauczy się podlatywać
katarzyna.s
Było karmienie poza budką 🙂
jaro416
no nic, maluch śpi. Emisia nie widzi. 14:40 Emisia cały czas szuka małej a ta cały czas śpi w kącie pod kratą
jaro416
15:02, mała się obudziła i czyści pióra. Może się zauważą, ale na razie muszę wyłączyć kompa więc nie wiem co dalej.
katarzyna.s
Wszystko ok z maluchem? Emisia woła i zero reakcji
jaro416
raczej wszystko ok. Poszła w kąt i śpi. Właśnie się przeciągnęła
Hej, pomoże ktoś rozwiązać problem braku podglądu Dobrej? Już trzeci dzień, obie kamery nieaktywne. Próbowałam na różnych przeglądarkach, na telefonie - zero połączenia.
Widziałam, że jest więcej takich osób - na różnych grupach typu FalcoFani wspomina się, ze brak podglądu Dobrej 😔
Gawi
a z tego może pójdzie  http://www.peregrinus.pl/pl/dobra
niza
U mnie tak samo. Na komputerze na którym na ogół siedzę po przejściu blokad zainstalowałam Firefoxa i tak nie działa. Na drugim komputerze, na którym rzadziej siedzę mam Firefoxa i działa normalnie, ale właśnie tylko na Firefoxie.
Lonely_avocado
to prawda jest jakiś problem, ostatnio większy niż zazwyczaj i serio żadna przeglądarka nie daje rady. Czasem jak już mi się uda złapać podgląd to tak się zacina że minuta trwa tak naprawdę z 5 ... masakra :(
IzaEs
Działa tylko w przeglądarce firefox 🙃
Zainstalowałam dziś specjalnie firefoxa i też nie poszło :(
11:42 Emisia z jedzeniem, woła malucha na kracie ale nie widzi
jaro416
mała drepta pod kratą i krzyczy
jaro416
wyszła spod kraty, Emisia ją zauważyła. EDIT: jest karmienie poza budką
Wie ktoś kiedy malutka karmioną była?
Gdzie jest teraz malutka?
Boziu i gdzie ta nasza Dobrusia potuptała pod tę kratę... 🥺
tekla
Nadal siedzi pod kratą : https://ibb.co/3M5pr2b
Jak ona tam weszła ?
Inspe
Schowała się przed człowiekiem .
Inspe
I co teraz? Dobrze, że nie wczoraj o tej porze! ,
Mały na krawędzi życia 🤔
17:52 Maluch pod kratą
😢
monikam54
Nie ma tam kogoś na miejscu ,żeby ją włożyć do gniazda ?!
jaro416
raczej nie podejdzie tak żeby spaść, jeszcze za mała jest żeby próbować takich akcji. Takie rzeczy dzieją się jak już mają wszystkie pióra i szykują się do pierwszego lotu
jolajola
taaa, powiedz to Varso, temu z PKiN z 2022  ;-)
jaro416
Varso się nie liczy 😅 ja tu próbuję uspokoić sytuację
Amika
Sama wróci. Co roku są takie wędrówki
monikam54
Ale jak są większe , ona wypadła przez przypadek..
 Szkoda że tam nie ma progu , może by tego teraz nie było..
😆
Amika
Na razie śpi, jak mama się pokaże to potupta za nią, a jak nie da rady wdrapać się do skrzynki to na tarasie będą koczować
Wcześniej umrę ze strachu o nią
Amika
Amika
Szkoda, że nie ma konkursu, bo mam fajne imię dla niej.
w Dobrej karmienie
https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/dobra/30876-sokol-wedrowny-dobra-emitel-2024?start=420#303449kilka fotek od nowej FF , Pani Ewy, która uczestniczyła w obrączkowaniu. Pani Ewa obiecała,  że będzie się przyglądać i podglądać emitelową rodzinkę 😃
Samica 9HA waga 1030g
buber
Ale o 10 g mniej od młodej z Torunia
elik
przewidziałam i płeć i wagę 😀
Gawi
to przed wylotem przejdzie na dietę i będzie ból i żebranie
elik
te młode z Dobrej po wylotach mało się pokazują w kamerkach
Gawi
Dipol parę razy się pokazał
Jesteśmy 😉
Dwa dni mnie nie ma a ten już jakie piórka ma duże 😄
More