Display: All
zoom na młodzież
posiłek
W ilości niedojedzonych posiłków w budce Toruń jak zwykle przoduje 😂
IzaEs
Burdel na kółkach 😱😱😱🤣
Paula12
Ojj tak 😂
Paula12
Zgadzam się 😃 czasami ciężko odróżnić co gdzie leży, czy posiłek czy sokół 😂
😆
Toruń kolacja
Kos
Kos
Jako pierwsza wyjście na podest zaliczyła  dziś Nadzieja ,jako drugi Zodiak 😃
Brawo młodzieży !!!
1 View
1
Fajnie tak popatrzeć jak cudaki coraz więcej trenują 😊 jeden ćwiczy a reszta mu się przygląda 😄
11:40 - jeden ćwiczy samoobsługę w karmieniu - nie widziałam tylko kto przyniósł łup
Paula12
Chyba Zodiak tak zajada :)
W Toruniu wielkie żarcie i kupa hałasu
Nasze małe gamonie mają już imiona 🥰
Gratulacje dla chrzestnych 4  młodych sokołów  - są to Kosmo ,  Nadzieja  ,Lunetka i  Zodiak  🍀👏
Paula12
Dziękuję 🥰
100% kamuflażu, super wtapiają się w podłoże
Karmienie - teraz to już wygląda jak prawdziwa walka o pokarm 😄 tylko patrzeć kiedy młode będą wyrywać łup i z nim uciekać 😄
Dziś do Torunia przyleciały jerzyki, Torek będzie mógł się wkrótce wykazać swoimi umiejętnościami myśliwskimi z najwyższej półki 🤣
jur
jur
Karmienie, spory łup
Mam pytanie ( o ile to nie jest temat zakazany) dlaczego obrączki są zbierane do dwóch różnych woreczków i w jakim celu są zbierane obrączki. Pozdrawiam
Obrączki były tylko w jednym woreczku. W drugim woreczku były resztki skorupek jajek.
Dzięki za odpowiedź, a w jakim celu te obrączki są zbierane?
Do celów naukowych, czyli badania diety sokołów. Sama dowiedziałam się wczoraj przy okazji obrączkowania w Poznaniu (chyba), być może nie jestem najlepszym źródłem informacji, ale mam nadzieję, że nie wprowadzam w błąd :)
Ornitologicznym. Obrączki służą do śledzenia losu ptaków. Trzeba zarejestrować ten los.
samica na galerii
elik
teraz na poręczy
elik
o 18,04 weszła do budki i szok, co tam dzieci, gdzie się podziały moje suchary i kolekcja biżuterii ?!
😆
More