Mam pytanie ( o ile to nie jest temat zakazany) dlaczego obrączki są zbierane do dwóch różnych woreczków i w jakim celu są zbierane obrączki. Pozdrawiam
Do celów naukowych, czyli badania diety sokołów. Sama dowiedziałam się wczoraj przy okazji obrączkowania w Poznaniu (chyba), być może nie jestem najlepszym źródłem informacji, ale mam nadzieję, że nie wprowadzam w błąd :)